14 Αυγ

Β\' Μάγειρας Ζεστής Κουζίνας - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β\´ Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, τον έλεγχο των προϊόντων και την ποσότητα των παραγόμενων αντικειμένων. Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων...

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Ρέθυμνο [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

20 Ιουν
Κέρκυρα [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

18 Ιουν

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΡΥΕΣ ΣΑΛΑΤΕΣ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

14 Ιουν
Θάσος [Evi Chatz]

Ζητάμε άμεσα κοπέλα για εργασία σε πιτσαρία στη Θάσο περιοχή Λιμενάρια, για βοήθεια στην κουζίνα. Παρέχεται διαμονή, διατροφή, ασφάλιση και μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Ανέστης]

Τεχνίτης - βοηθός τεχνίτη για μαγαζί με έπιπλα κουζίνας στην περιοχή της Γαλήνης - Ωραιόκαστρο. Ώρες επικοινωνίας μετά της 17: 00