14 Αυγ

Καμαριέρα (Maid) - Μαρώνεια Κομοτηνής

Δήμος Κομοτηνής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο Απρίλιος - Οκτώβριος 2018 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Καμαριέρα (Maid) Κωδικός: ΚΑΜA/18 Ο ρόλος: Η καμαριέρα είναι ένας ρόλος-κλειδί στη διασφάλιση της ευχάριστης...

Σχετικες Αγγελιες

12 Σεπ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο 2018-2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Καμαριέρα (Maid) Κωδικός: ΚΑΜA/18 Ο ρόλος: Η καμαριέρα είναι ένας ρόλος-κλειδί στη διασφάλιση της ευχάριστης διαμονής των επισκεπτών

12 Σεπ

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο 2018-2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Receptionist Κωδικός: RECEPT/18 Ο ρόλος: Ο υπάλληλος στη θέση αυτή είναι υπεύθυνος για την υποδοχή και την εξυπηρέτηση των πελατών με φιλικό

24 Αυγ

Animateur / Fitness Instructor Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services αναζητά για την τουριστική περίοδο Απρίλιος – Οκτώβριος 2018, για τα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής, να καλύψει την ακόλουθη θέση: The role: The Animator-Fitness Instructor provides animation programmes and group fitness instruction, entertains and creates a safe and enjoyable atmosphere for

24 Αυγ

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητά για την τουριστική περίοδο Απρίλιος-Οκτώβριος 2018 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4* και Roxani 3* στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Ναυαγοσώστης (Lifeguard) Προφίλ υποψηφίου: Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, ιδιαίτερα

31 Αυγ
Πανελλήνια [Crowne Plaza / Holiday Inn / Holiday Suites]

Η εταιρία Αφοί Μουσαμά ΑΞΕ ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχείο της Crowne Plaza Athens City Centre Καμαριέρα / Maid Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια σε ανάλογη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]