13 Αυγ

Receptionist A\' - Ηράκλειο Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο 5* Fodele Beach Water Park Holiday Resort στο Φόδελε Ηρακλείου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Receptionist A\´ Απαραίτητα προσόντα: Τουριστική εκπαίδευση Προϋπηρεσία 3 χρόνια σε ξενοδοχείο 4* ή 5* Άριστη γνώση Αγγλικών και Γερμανικών Χρήση Η/Υ Εξωστρέφεια, ομαδικότητα, ευελιξία Αποστολή...

Σχετικες Αγγελιες

16 Νοε
Πανελλήνια [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Υπεύθυνη Καθαριότητας για μερική απασχόληση στo Ηράκλειο Κρήτης.   Παρακαλούμε, αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα απαραίτητα με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

08 Νοε
Δήμος Χερσονήσου [Malia Bay Beach Hotel & Bungalows]

Το ξενοδοχείο 4* Malia Bay Beach Hotel Bungalows στα Μάλια Ηρακλείου Κρήτης αναζητά για τη σεζόν 2019, γυναίκες, άνδρες Receptionist / Υπάλληλος Υποδοχής σοβαρούς επαγγελματίες, δυναμικούς και ταλαντούχους για να οικοδομήσει μαζί τους μια αμφότερα κερδοφόρα και μακρόχρονη επαγγελματική σχέση. Απαραίτητα προσόντα:

02 Νοε
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στο Ηράκλειο Κρήτης

31 Οκτ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH), θυγατρική της Meeting Point International (MPI), εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών,

30 Οκτ
Πανελλήνια [PLAISIO COMPUTERS]

Πωλητές / Πωλήτριες Τεχνολογίας @ Πλαίσιο Computers για το Ηράκλειο Κρήτης Με ηγετική θέση στον χώρο της πληροφορικής, των τηλεπικοινωνιών και των ειδών γραφείου στην Ελλάδα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα προϊόντα και αφοσιωνόμαστε απόλυτα στους