13 Αυγ

Receptionist A\' - Ηράκλειο Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο 5* Fodele Beach Water Park Holiday Resort στο Φόδελε Ηρακλείου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Receptionist A\´ Απαραίτητα προσόντα: Τουριστική εκπαίδευση Προϋπηρεσία 3 χρόνια σε ξενοδοχείο 4* ή 5* Άριστη γνώση Αγγλικών και Γερμανικών Χρήση Η/Υ Εξωστρέφεια, ομαδικότητα, ευελιξία Αποστολή...

Σχετικες Αγγελιες

07 Σεπ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία KARATARAKIS Hotels Restaurants ζητά να προσλάβει άμεσα: Receptionist για 12μηνη απασχόληση στα ξενοδοχεία της στην πόλη του Ηρακλείου Κρήτης. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 χρόνων σε ξενοδοχεία 4* ή 5* Απόφοιτος/η τουριστικής ή ανάλογης σχολής Άριστη γνώση

06 Σεπ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το

05 Σεπ
Πανελλήνια [PLAISIO COMPUTERS]

Πωλητές / Πωλήτριες Τεχνολογίας @ Πλαίσιο Computers για το Ηράκλειο Κρήτης Με ηγετική θέση στον χώρο της πληροφορικής, των τηλεπικοινωνιών και των ειδών γραφείου στην Ελλάδα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα προϊόντα και αφοσιωνόμαστε απόλυτα στους

04 Σεπ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Ομάδα Business Advisors Παρέχουμε ολοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές λύσεις στις επιχειρήσεις. Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητά τους. Επισκεπτόμαστε τους πελάτες στην

04 Σεπ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH), θυγατρική της Meeting Point International (MPI), εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών,