13 Αυγ

Ζητείται Οδηγός Ε΄ Κατηγορίας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός στην Αθήνα. Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας με εμπειρία στα επικαθήμενα. Για δρομολόγια Ελλαδα Ιταλια
Αρμοδιότητες: οδηγος
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

01 Ιουν
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 . Από 15 Ιουλίου υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης, λόγω συνταξιοδότησης! Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 350€, ενοίκιο 27€/ μέρα - 2 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα) Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ. ( εφαρμογή BEAT, TAXIPLON) Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη...

... κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

Tags:

25 Ιουν
Αθήνα [ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΟΔΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

24 Ιουν
Αθήνα [ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ]

οδηγός φορτηγού Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση, μπόνους

24 Ιουν
Αθήνα [ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΑΦΝΑ]

Ζητείται ηλεκτρονικός, από κατάστημα στο Αιγάλεω, ηλεκτρονικών ειδών, για επισκευή και σέρβις. Μόνιμη εργασία και νόμιμες βασικές αποδοχές + ασφάλιση & μπόνους παραγωγικότητας. Πλήρης ωράριο εργασίας. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε επισκευές. Ηλικία από 35 έως 60. Ώρες επικοινωνίας από 09:00πμ έως 16:00μμ . Κιν: 6974 115 407

19 Ιουν
Αθήνα [Πετρά Μαριαλένα]

Ζητείται υπάλληλος για καθαριστήριο χαλιών, έμπειρος που να γνωρίζει συσκευασία χαλιών και να έχει επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης για φορτηγό. Τηλ: 6942825906