13 Αυγ

Ζητείται Οδηγός Ε΄ Κατηγορίας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός στην Αθήνα. Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας με εμπειρία στα επικαθήμενα. Για δρομολόγια Ελλαδα Ιταλια
Αρμοδιότητες: οδηγος
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

06 Φεβ
Αθήνα [ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΕΜΜ.-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΟΕ]

ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜA Ε' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

04 Φεβ
Αθήνα [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου, ζητά για άμεση πρόσληψη: Οδηγός Γ' Κατηγορίας / Αποθηκάριος κωδ. θέσης: Store.alimos για το εμπορικό κατάστημα της εταιρίας, στην περιοχή του Αλίμου. Ο υποψήφιος για πρόσληψη υπάλληλος θα εκτελεί μεταξύ άλλων τη μεταφορά των

04 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ Α.Ε.]

Ζητείται οδηγός από εταιρία εμπορίας ποτών με δίπλωμα κατηγορίας Γ για διανομή. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6974755796, Κος Μωυσίδης Δευτέρα με Παρασκευή: Αυστηρά 9πμ - 5μμ

15 Φεβ
Ανατολικής Αττικής [RAINBOW WATERS]

Η RAINBOW WATERS, εταιρία ψυκτών, οικιακών φίλτρων και εμφιαλωμένου νερού ζητά για πλήρη απασχόληση στην Αθήνα: Οδηγό με δίπλωμα Γ’ κατηγορίας + ΠΕΙ Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Φεβ
Αθήνα [METRO]

Ανήκουμε στις μεγαλύτερες ελληνικές εμπορικές επιχειρήσεις και επιθυμούμε να προσλάβουμε, για τα κεντρικά μας γραφεία στη Μεταμόρφωση Αττικής: Οδηγό Στελέχους Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Δίπλωμα οδήγησης Κάτοχος άδειας υπηρεσιών ασφαλείας (Security) Αντίστοιχη εργασιακή