13 Αυγ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Κυ΄λικείου
Αρμοδιότητες: Παραγωγής καφέ, ψησίματος τυροπιτοειδών, παραγωγή κρύων σάντουιτς
Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει προϋπηρεσία στο αντικείμενο
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Πρώτος Μισθός 550€ καθαρά

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ]

Υπάλληλος γραφείου σε κέντρο ξένων γλωσσών στην Καλαμαριά για απογευματινή απασχόληση Αρμοδιότητες: Υποδοχή και εξυπηρέτηση μαθητών Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (κάτοχος Proficiency) & χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, internet)

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Ζαφειράκη Εύα]

Τεχνίτης διάφορες εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Εκπλήρωση στρατιωτικής θητείας / δίπλωμα οδήγησης και όχημα μεταφοράς Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6984 600 094

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΑΚΗΣ]

Ζητείται Υπάλληλος αποθήκης – Τεχνίτης για εργασία σε εταιρεία κουφωμάτων και εξαρτημάτων αλουμινίου στην Ανατολική Θεσσαλονίκη . Επιπλέον προσόν χειρισμός κλαρκ. Προϋπηρεσία επιθυμητή . Απαραίτητα εκπληρωμένη η στρατιωτική θητεία Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Bougazza]

Ζητείται άτομο(αγόρι/κορίτσι) μέχρι 30 ετών για μπουγάτσα /καφέ στην περιοχή του Κορδελιού. Απαραίτητες γνώσεις στο service και στην παρασκευή καφέ.Παρέχεται μισθός και ασφάλιση.

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΦΗΜΙΑ]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ/ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΠΡΟΤΙΜΑΤΑΙ ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗΣ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ email.