13 Αυγ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Κυ΄λικείου
Αρμοδιότητες: Παραγωγής καφέ, ψησίματος τυροπιτοειδών, παραγωγή κρύων σάντουιτς
Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει προϋπηρεσία στο αντικείμενο
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Πρώτος Μισθός 550€ καθαρά

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

13 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (4ωρη απασχόληση) στη Θεσσαλονίκη Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

08 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητάει: Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής (για ξενοδοχείο του Θεσσαλονίκη) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Τριετής

07 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ Κ. ΓΑΛΕΑΔΗ ΟΕ ]

Εισαγωγική εταιρεία υγραεριοκίνησης με έδρα στη Θεσσαλονίκη (Σταυρούπολη ), ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου (άνδρα). Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης. Παρακαλούνται οι ενδισφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο παρακάτω e-mail : sales@galeadisbross.gr