13 Αυγ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Κυ΄λικείου
Αρμοδιότητες: Παραγωγής καφέ, ψησίματος τυροπιτοειδών, παραγωγή κρύων σάντουιτς
Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει προϋπηρεσία στο αντικείμενο
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Πρώτος Μισθός 550€ καθαρά

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Υπάλληλος Ηλεκτρονικού Καταστήματος (e-shop) Κωδικός θέσης: YHK01 Περιγραφή: H Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της

18 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ν.ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΕ]

H N. Αστεριάδης Α.Ε., με ηγετική θέση στον τομέα εμπορίας επιστημονικών οργάνων για έρευνα και ποιοτικό έλεγχο, ζητά για άμεση πρόσληψη: Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης στο γραφείο της Θεσσαλονίκης. Κωδ. θέσης: ΓΥ/01/ΘΕΣ Απαραίτητα προσόντα - Χαρακτηριστικά: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση

14 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Marketing Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον δύο ετών Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στο Marketing ή στη διοίκηση επιχειρήσεων Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σε σχετικό

13 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητάει: Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής (για ξενοδοχείο του Θεσσαλονίκη) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Τριετής

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [PROSPECT]

Καταχωρητής σε ηλεκτρονικό κατάστημα Αρμοδιότητες: Καταχώρηση ειδών σε ηλεκτρονικό κατάστημα, επεξεργασία φωτογραφίας Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία σε Magento, Prestashop, Wordpress, Photoshop, επεξεργασία φωτογραφίας Επιθυμητά Προσόντα: Γραφιστική Η εταιρία προσφέρει:Βασικός μισθός για απασχόληση καθημερινή, για 1-2 μήνες και προοπτική μόνιμης εργασίας.