13 Αυγ

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ Α

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΘΗΝΑ – ΓΛΥΦΑΔΑ – ΛΑΖΑΡΑΚΗ 28
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ Α για ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ για πλήρη απασχόληση έως 45 ετών , με ευχέρεια λόγου , επικοινωνιακός, ευχάριστος και δυναμικός για άμεση πρόσληψη .
Αποστολή Βιογραφικού στο email : jordanmoutaf@gmail.com
Τηλ : 6945184950 . Υπεύθυνος : Μουταφίδης Ιορδάνης

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Αθήνα [Παλιά Αγορά]

Ζητείται Σερβιτόρος/α Βοηθός Η εταιρία: Η Παλιά Αγορά είναι μία από τις παλαιότερες και πιο επιτυχημένες επιχειρήσεις στον τομέα της εστίασης με μία σειρά επιτυχημένων εστιατορίων – μπαρ στο ενεργητικό της, όπως το Lajoya, το Deals, το Eleven. Η θέση θα αναφέρεται στον υπεύθυνο σάλας. Ο κατάλληλος υποψήφιος

04 Σεπ
Αθήνα [ΠΑΡΚΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ/Α ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΚΑΦΕ-ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ Είδος Εργασίας: Πλήρης

31 Αυγ
Αθήνα [Ο φίλος και ο κουκος]

Θέληση για εργασία ,η προυπηρεσια σίγουρα θα ληφθεί ως προσον αλλά όχι το μόνο κριτήριο. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση Μισθός: 550,00

30 Αυγ
Αθήνα [HYTRA]

To εστιατόριο Hytra, βραβευμένο με Αστέρι Michelin και Χρυσό Σκούφο, ζητεί Σερβιτόρο Α' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία 3 χρόνων σε a la carte

30 Αυγ

To εστιατόριο Hytra, βραβευμένο μεαστέρι Michelin και χρυσό σκούφο, ζητά: Σερβιτόρο Α' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία 3 χρόνια σε a la carte εστιατόριο ξενοδοχείου ή εστιατόριο fine dining (απαραίτητο) Γνώση εστιατοριακής τέχνης Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο 5*