05 Νοε

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ Α

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΘΗΝΑ – ΓΛΥΦΑΔΑ – ΛΑΖΑΡΑΚΗ 28
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ Α για ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ για πλήρη απασχόληση έως 45 ετών , με ευχέρεια λόγου , επικοινωνιακός, ευχάριστος και δυναμικός για άμεση πρόσληψη .
Αποστολή Βιογραφικού στο email : jordanmoutaf@gmail.com
Τηλ : 6945184950 . Υπεύθυνος : Μουταφίδης Ιορδάνης

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε θέση ευθύνης στον χώρο

18 Ιαν

18 Φεβ
Αθήνα [Μεγάλη πολυεθνική εταιρία]

Μεγάλη πολυεθνική εταιρία του ξενοδοχειακού κλάδου με βάση την Αθήνα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της συνεργάτες με την ειδικότητα: Sous Chef (Βοηθός Σεφ Κουζίνας) Προφίλ υποψηφίου: Απόφοιτος/η αναγνωρισμένης σχολής Μαγειρικής Δημοσίου ή Ιδιωτικής σχολής 3 - 4 έτη προϋπηρεσίας σε εστιατόριο ή σε

18 Φεβ
Αθήνα [MANPOWER]

ISO Administrator – Αθήνα Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού, εμπορίας ιατρικών και εργαστηριακών προϊόντων (ορθοπεδικών, νευροχειρουργικών και γενικής χειρουργικής), ζητεί υποψήφιο για να καλύψει τη θέση του ISO administrator στην περιοχή της Αττικής. Η θέση

18 Φεβ
Δήμος Χερσονήσου [ HERSOTELS]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Hersonissos Group Hotels αναζητά για το ξενοδοχείο Abaton Island Resort Spa στην Κρήτη Σερβιτόρο Α' Κωδικός θέσης: SER A Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν) Εμπειρία τουλάχιστον 4