13 Σεπ

ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ
ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ από ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, για πλήρη απασχόληση, έως 40 ετών, επικοινωνιακός-η, ευχάριστος-η και δυναμικός-η για άμεση πρόσληψη.

Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email.
Υπεύθυνος : ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

30 Σεπ
Θεσσαλονίκη [My Steki]

Μάγειρας/Μαγείρισσα με εμπειρία σε ζεστή και κρύα κουζίνα, ζητείται από πολυχώρο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

25 Σεπ
Πανελλήνια [Ergazomenos.gr]

O ergazomenos.gr για λογαριασμό πελάτη του, αναζητά υποψήφιους για την κάλυψη της παρακάτω θέσης: ΜΑΓΕΙΡΑΣ Ο πελάτης μας είναι ελληνικό εστιατόριο στην περιοχή της Ουτρέχτης στην Ολλανδία και αναζητάει άτομα για ΚΟΥΖΙΝΑ και συγκεκριμένα τη θέση του μάγειρα ή βοηθού μάγειρα. Τα στοιχεία της αγγελίας είναι τα εξής: Ηλικία: 18-40 Απαραίτητη προϋπηρεσία: Ναι Ξένες γλώσσες: Αγγλικά Ωράριο εργασίας: 13:00-22:00 Ρεπό: 1 Tips: Όχι Διαμονή: Ναι Διατροφή:...

... Ναι
Ασφάλιση: Ναι
Μεταφορικά: Όχι
Επιπλέον πληροφορίες: Μάγειρας ή βοηθός μάγειρα κυρίως για κρύα κουζίνα. Πρόσβαση στο εστιατόριο είτε με ποδήλατο 15΄ είτε με λεωφορείο 20΄.
Καθαρές μηνιαίες αποδοχές: 1400 - 1500 διαπραγματεύσιμα ανάλογα με την εμπειρία και την απόδοση.

Κωδικός αγγελίας: 73

Tags:

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MEDIA WORLD LTD (EE)]

Εκφωνήτριες, ερμηνεύτριες διαφημιστικών κειμένων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ραδιοφωνικό σταθμό ή θέατρο

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΠΙΤΣΑΡΙΑ]

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη