12 Φεβ

ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ
ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ από ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, για πλήρη απασχόληση, έως 40 ετών, επικοινωνιακός-η, ευχάριστος-η και δυναμικός-η για άμεση πρόσληψη.

Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email.
Υπεύθυνος: ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Κώς [Κ.Γιώργος]

Ξενοδοχείο στην Κω, ζητά για την σαιζόν 2020 Α´, Β´, Γ´ Μάγειρες Ζεστής & Κρύας Κουζίνας. Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος για την Προετοιμασία των γευμάτων στον Μπουφέ & για την καθαριότητα και την εικόνα του χώρου της κουζίνας. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Μαγειρικής & Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών. Επιθυμητά Προσόντα: Μεθοδικότητα, οργάνωση, αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα. Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας - Μισθό...

... - Ασφάλιση - Διαμονή - Διατροφή.

Tags:

10 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΤΗΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

Ζητείται ΜΑΓΕΙΡΑΣ και ΜΑΓΕΙΡΑΣ - ΨΗΤΑΣ με εμπειρία, για ψητοπωλείο – εστιατόριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνος: ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Τηλ. επικοινωνία (10,00-18,00 ) 6983592860

05 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητούνται μάγειρας και σερβιτόρος για ταβέρνα στην Ουρανούπολη Χαλκιδικής. Προσφέρετε διαμονή, διατροφή. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

03 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Lioncion limited]

Επαγγελματίας μάγειρας / sous chef ζητείται, για άμεση απασχόληση στο εξωτερικό. Χρειαζόμαστε ένα πρόσωπο που να είναι υπεύθυνο, ειλικρινές, εργατικό. Μπορεί να είναι είτε άνδρες είτε γυναίκες.

31 Ιαν
Σκιάθος [HOTEL ARCO]

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Σκιάθο, ζητάει μάγειρα/μαγείρισσα με γνώσεις ελληνικής κουζίνας, για την καλοκαιρινή περίοδο 2020. Απαιτούμενα προσόντα: • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας. • Μεθοδικότητα, οργάνωση, αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα. Παρέχονται διαμονή και διατροφή. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.