19 Ιουλ

ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ
ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ από ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, για πλήρη απασχόληση έως 45 ετών , επικοινωνιακός, ευχάριστος και δυναμικός για άμεση πρόσληψη.

Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email
Υπεύθυνος : ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς). Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας. Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

06 Αυγ
Σκιάθος [HOTEL ARCO]

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Σκιάθο ζητά Μάγειρα / Μαγείρισσα με γνώσεις ελληνικής κουζίνας για την καλοκαιρινή περίοδο 2019. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας, μεθοδικότητα, οργάνωση, αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα. Γνώσεις ελληνικής κουζίνας. Παρέχονται διαμονή και διατροφή. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

31 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Μάγειρα-Ψήστη για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Προετοιμασία Μαγείρεμα & Ψήσιμο  Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ (συζητήσιμο) Ασφάλιση Εξαήμερη Εργασία (κυλιόμενο ρεπό)

23 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Steak Corner]

Από το ψητοπωλείο μας Steak Corner, ζητείται άτομο για τύλιγμα σάντουιτς και βοήθεια στην κουζίνα. Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο ,Κος Θωμάς.

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΗΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

για ψητοπωλείο – εστιατόριο με κάρβουνα , στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Βιογραφικά στο email : tiganiespro@gmail.com Τηλέφωνα επικοινωνίας : κινητό 6997015174 Υπεύθυνος : Τσιφτελιδης Δημήτριος