13 Αυγ

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΙ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ (ΚΩΔ. SVR)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο προϊστάμενος είναι υπεύθυνος για την σωστή υλοποίηση των ενεργειών που αναλαμβάνει (διανομές εντύπων, προωθητικές ενέργειες), των πελατών της εταιρίας σε όλη την Αττική.

Αρμοδιότητες:
• Διαχείριση προσωπικού.
• Διασφάλιση τήρησης διαδικασιών.
• Επίτευξη ημερησιων στόχων.
• Επικοινωνία & ενημέρωση πελατών.
• Αξιολόγηση προσωπικού.

Προσόντα:
• Διοίκηση & διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού .
• Οργανωτικότητα και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
• Επαγγελματισμός, συνέπεια και υπευθυνότητα.
• Κάτοχος αυτοκινήτου (απαραίτητα).
• Άνεση στη χρήση smartphone, email, MS Office.
30-45 ετών.

Προσφέρουμε:
• Μισθός
• Έξοδα κίνησης
• Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Telephone
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Αθήνα [AirCanteen A.E.]

Η εταιρεία AirCanteenA.E., εταιρεία εστίασης που εκμεταλλεύεται καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος εντός αεροδρομίων και άλλων κλειστών αγορών για το

08 Νοε
Αθήνα [ΙΔΙΩΤ. ΠΟΛΥΙΑΤΡΕΙΟ]

Κυρία άνω των 25 ετών με προυπηρεσία σε ιατρικό κέντρο και μικροβιολογικό εργαστήριο ζητείται για 8 ωρή απασχόληση για Ιδ. πολυιατρείο πρωτοβάθμιας περίθαλψης

07 Νοε
Πανελλήνια [G. P. GREEN PROMOTIONS & SALES MON/ΠΗ ΙΚΕ ]

Προϊστάμενοι Υλοποίησης Κωδικός: SVR Ο προϊστάμενος είναι υπεύθυνος για τη σωστή υλοποίηση των ενεργειών που αναλαμβάνει (διανομές εντύπων, προωθητικές ενέργειες) για τους πελάτες της εταιρίας σε όλη την Αττική. Αρμοδιότητες: Διαχείριση προσωπικού Διασφάλιση τήρησης διαδικασιών Επίτευξη

30 Οκτ
Αθήνα [ΣΙΟΥΦΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Δικηγορική εταιρεία ηγέτιδα στο χώρο παροχής υπηρεσιών, προσφέρει άμεσα ευκαιρίες απασχόλησης, με εξαιρετικές επιπλέον παροχές. Πιο συγκεκριμένα, ζητά

21 Οκτ
Αθήνα [Claire\'s]

Η εταιρεία μας είναι ο απόλυτος προορισμός μόδας για fashion accessories σε όλο τον κόσμο, με περισσότερα από 3,200 καταστήματα σε 25 χώρες. Στην Ελλάδα