26 Σεπ

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ (ΚΩΔ. ISP)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η προωθήτρια είναι υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων – υπηρεσιών πελατών της εταιρείας σε επιλεγμένα καταστήματα (supermarket, καλλυντικών, φαρμακεία, ηλεκτρικών ειδών) σε όλη την Αττική.

Προσόντα:
• Συνεπής
• Επικοινωνιακή – Δραστήρια
• Καλή εμφάνιση
• Με ικανότητα στις πωλήσεις
• Άτομο με διάθεση να ενταχθεί σε νέο περιβάλλον και να εκπαιδευτεί
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε προγράμματα προώθησης
18-40 ετών

Προσφέρουμε:
• Υψηλές αποδοχές
• Ασφάλιση
• Ωράριο απασχόλησης 6-8ώρες
• Μερική ή πλήρης απασχόληση
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα- απαραίτητη φωτογραφία (προσώπου & ολόσωμη) αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Telephone
Green Promotions & sales

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Αθήνα [ΗΡΑ ΒΕΒΕ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΗΦΙΣΟΥ Καθήκοντα: Διασφάλιση άψογης εξυπηρέτησης πελατών και διαδικασιών καταστήματος Παρακολούθηση ανταγωνισμού Απαραίτητα προσόντα: 5ετή εμπειρία σε θέση πωλήτριας σε βρεφικά/παιδικά είδη (απαραίτητο) Γνώσεις Η/Υ Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Βιογραφικά στο παρακάτω email.

27 Μαι
Αθήνα [GREEN PROMOTIONS & SALES]

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ (ΚΩΔ. ISP) Η προωθήτρια είναι υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων – υπηρεσιών πελατών της εταιρείας σε επιλεγμένα καταστήματα (supermarket, καλλυντικών, φαρμακεία, ηλεκτρικών ειδών) σε όλη την Αττική. Προσόντα: • Συνεπής • Επικοινωνιακή – Δραστήρια • Καλή εμφάνιση • Με ικανότητα στις πωλήσεις • Άτομο με διάθεση να ενταχθεί σε νέο περιβάλλον και να εκπαιδευτεί • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε προγράμματα προώθησης • 18-40 ετών Προσφέρουμε: • Υψηλές...

... αποδοχές
• Ασφάλιση

Tags:

24 Μαι
Αθήνα [DEXIM]

Η εταιρία Dexim ενδιαφέρεται να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες για πλήρη απασχόληση στο κατάστημα στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα στην εργασία Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ)

22 Μαι
Αθήνα [Funky Buddha]

Η Funky Buddha, μέλος του oμίλου Αltex S.A., που δραστηριοποιείται στον χώρο της σύγχρονης ανδρικής, γυναικείας και παιδικής ένδυσης, στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό, ζητά Πωλητές / Πωλήτριες για το κατάστημα του Χαλανδρίου. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη

20 Μαι
Αθήνα [RAKAS]

Πωλήτριες Λιανικής - Γλυφάδα  Golden Hall Έχεις δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και φυσικά πάθος με την μόδα; Αν ναι στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος μιας δυναμικής ομάδας στο χώρο της ιταλικής ένδυσης και υπόδησης. Το επώνυμο ιταλικό brand PINKO θέλει να