12 Αυγ

Κοπέλα για εργασία γραφείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραμματιακη υποστηριξη
Αρμοδιότητες: Υπεύθυνη
Απαραίτητα Προσόντα: Γνωσεις Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: Κάρτα ανεργίας
Η εταιρία προσφέρει: Μισθός και ασφάλιση

Σχετικες Αγγελιες

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /

15 Νοε
Αιγάλεω

ΖΗΤΕΙΤΑΙ γυναικα υπαλληλος 35 - 45 με δικο της ΙΧ για εξωτερικες και εσωτερικες εργασιες, αμοιβή 500€, 10:00-17

07 Νοε
Θεσσαλονίκη [Α ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΙΑ ΙΚΕ]

ΣΗΔΕΡΟΤΡΙΑ ΠΡΕΣΣΑΔΟΡΑ Αρμοδιότητες: ΑΤΜΟΠΡΕΣΑ Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

07 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ Κ. ΓΑΛΕΑΔΗ ΟΕ ]

Εισαγωγική εταιρεία υγραεριοκίνησης με έδρα στη Θεσσαλονίκη (Σταυρούπολη ), ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου (άνδρα). Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης. Παρακαλούνται οι ενδισφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο παρακάτω e-mail : sales@galeadisbross.gr

01 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Ζητείται κοπέλα για Παραγωγή Καφέ – Σέρβις στα Πεύκα Θεσσαλονίκης. Πλήρους απασχόλησης, μισθό, ασφάλιση, δώρα, επιδόματα. τηλ. 2381100600 Ώρες Γραφείου: Δε-Πα 08.00-16.00