12 Αυγ

Κοπέλα για εργασία γραφείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραμματιακη υποστηριξη
Αρμοδιότητες: Υπεύθυνη
Απαραίτητα Προσόντα: Γνωσεις Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: Κάρτα ανεργίας
Η εταιρία προσφέρει: Μισθός και ασφάλιση

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Cosmatos Group of Companies]

H εταιρία Hub Logistics A.E., μέλος του Cosmatos Group of Companies, που παρέχει υπηρεσίες 3PL στις ιδιόκτητες εγκαταστάσεις της στην περιοχή Β’ ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου Κίνησης / Logistics για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ σε σχετικούς τομείς Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Η εταιρία Δ Μ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. – POWERZ, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με έδρα την Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης, αναζητά για την εμπορική διεύθυνση που εδρεύει στην ΒΙ.ΠΕ. Καλοχωρίου Υπάλληλο Γραφείου Βασικά καθήκοντα: Επικοινωνία με

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [MARLEX GROUP]

Ζητείται κυρία με άριστες γνώσεις του λογιστικού προγράμματος Soft1 για μόνιμη θέση εργασίας σε εταιρία στην Θεσσαλονίκη. Επιπλέον προσόντα η γνώση ξένων γλωσσών. Αποστολή βιογραφικών μόνο ηλεκτρονικά στο marlexgr@gmail.com

06 Φεβ
Θεσσαλονίκη [VERNICOL]

Από μεγάλη ανώνυμη τεχνική εταιρεία ζητείται υπάλληλος γραφείου με άριστη γνώση Ρουμανικής και Ελληνικής γλώσσας. Η γνώση αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν και θα ληφθεί υπόψη. Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@vernicol.com

02 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Tezas Loft]

Ζητείται Υπάλληλος Από Πολύ Γνωστό Καφέ Στην Περιοχή Στην Παλαιοκώμη Σερρών Αρμοδιότητες: Barista - Bartender - Service Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία Αρκετά Χρόνια Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: 750 + Ένσημο + Διαμονή