12 Αυγ

Κοπέλα για εργασία γραφείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραμματιακη υποστηριξη
Αρμοδιότητες: Υπεύθυνη
Απαραίτητα Προσόντα: Γνωσεις Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: Κάρτα ανεργίας
Η εταιρία προσφέρει: Μισθός και ασφάλιση

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Τεμπελχανείο]

Ζητείται κοπέλα για καφέ-ουζερί στους Ανθόκηπους Πολίχνης Αρμοδιότητες: Παραγωγή & Service Απαραίτητα Προσόντα: Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία! Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία

23 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ]

Υπάλληλος γραφείου σε κέντρο ξένων γλωσσών στην Καλαμαριά για απογευματινή απασχόληση Αρμοδιότητες: Υποδοχή και εξυπηρέτηση μαθητών Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (κάτοχος Proficiency) & χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, internet)

20 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Τσακιριδης Παρασκευας]

κοπέλα για ημιαπασχόληση σε παντοπωλείο της Πυλαίας Αρμοδιότητες: τακτοποίηση σε ράφια,παραγγελίες, παραλαβή Επιθυμητά Προσόντα: γνώσεις αλλαντοπωλείο Η εταιρία προσφέρει: πενθήμερη εργασία με ασφάλιση

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΦΗΜΙΑ]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ/ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΠΡΟΤΙΜΑΤΑΙ ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗΣ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ email.