10 Αυγ

Καταχωρήτρια Τμήματος Δημοσιεύσεων - Ηλιούπολη

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Skywalker.gr, αμιγώς ελληνικός χώρος ζεύξης αναγκών εργασίας, αναπτύσσει την κύρια και τις εναλλακτικές πλατφόρμες σύγκλισης και προσαρμόζει υπηρεσίες και λειτουργίες σε εναρμόνιση με την Ελλάδα της κρίσης. Στο πλαίσιο αυτό, επιθυμεί να απασχολήσει: Καταχωρήτρια Τμήματος Δημοσιεύσεων...

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Αθήνα [PASSARELLA A.E.]

Ζητούνται πεπειραμένες Πωλήτριες έως 35 ετών για πλήρη απασχόληση από μεγάλη αλυσίδα ζαχαροπλαστικής εντός Αττικής, περιοχή Ηλιούπολη. Τηλ. επικοινωνίας για πληροφορίες: 210 5769157 (καθημερινές 08:00-17:00) [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Kωδικός θέσης: Ηλιούπολη.

18 Δεκ
Αθήνα [Daltec]

Η Daltec Α.Ε. θεωρεί τα στελέχη της σημαντικότατο κομμάτι για τον στρατηγικό σχεδιασμό, την αξία των υπηρεσιών και το όραμά της. Γι' αυτόν τον λόγο επενδύει

17 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη διαφημιστική εταιρία]

Μεγάλη διαφημιστική εταιρία, αναζητά: Υπεύθυνο Εμπορικού Τμήματος Περιγραφή θέσης: Αναζητούμε επαγγελματία με εμπειρία στην επίτευξη εμπορικών στόχων, δημιουργία νέου πελατολογίου και εξασφάλιση του ήδη υπάρχοντος. Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος για την εξασφάλιση της ορθής διαχείρισης του ήδη

17 Δεκ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για εγκατάσταση στο Χαλάνδρι: Τεχνολόγος Ακτινολογικού Τμήματος  Κωδικός: APC 18 Προσόντα: Πτυχίο ραδιολογίας – ακτινολογίας Τ.Ε.Ι. (επιθυμητό) Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ακτινολογικό τμήμα Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη

13 Δεκ
Αθήνα [H/R]

Από H/R και για λογαριασμό πελάτη - εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των χρηματοοικονομικών υπηρεσιών ζητείται για την επάνδρωση της παρακάτω θέσης Υπεύθυνος Τμήματος HR Βασικές προϋποθέσεις συνεργασίας: Πτυχίο ανώτερης και ανώτατης εκπαίδευσης Τουλάχιστον 3 έτη επαγγελματική