08 Αυγ

ZHTEITAI ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Περαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καμαριέρα στο ξενοδοχείο Αvra στην Περαία. Θα εκτιμηθεί αν η ενδιαφερόμενη διαμένει εντός δήμου Θερμαϊκού και έχει σχετική προϋπηρεσία. Παρακαλώ επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο 2392024271.

Telephone
MARINA HATZIOANNIDOU

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα MayorLa Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση αγγλικών

19 Μαρ
Δήμος Πάρου [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

Maid / Καμαρίερα - Πάρος To ολοκαίνουργιο ξενοδοχειακό συγκρότημα SUMMER SENSES αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Εμπειρία στις διαδικασίες

19 Μαρ
Δήμος Χερσονήσου [ HERSOTELS]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Hersonissos Group Hotels αναζητά για το ξενοδοχείο Abaton Island Resort Spa στην Κρήτη Καμαριέρα Κωδικός θέσης: MAID ABATON Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση, κατά προτίμηση σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες 4 ή 5 αστέρων

18 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [ΖΕΥΣ INTERNATIONAL]

Ζητείται για τις περιοχές της Βραυρώνας και της Νέας Μάκρης Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Γνώση αγγλικών Ομαδικό πνεύμα Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Να εξασφαλίζει το υψηλότερο επίπεδο καθαριότητας με την

18 Μαρ
Μύκονος [ευη]

ζηταμε καμαριερα για 4 βιλες στη μυκονο να διαθετει μεταφορικο μεσον για τη μετακινηση της παρεχεται διαμονη σε πληρες εξοπλισμενο σπιτι ασφαλεια μισθο 900 ευρω βιογραφικο στο infomedia150@gmail.com