08 Αυγ

ZHTEITAI ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Περαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καμαριέρα στο ξενοδοχείο Αvra στην Περαία. Θα εκτιμηθεί αν η ενδιαφερόμενη διαμένει εντός δήμου Θερμαϊκού και έχει σχετική προϋπηρεσία. Παρακαλώ επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο 2392024271.

Telephone
MARINA HATZIOANNIDOU

Σχετικες Αγγελιες

17 Οκτ
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Τριετής τουλάχιστον εμπειρία σε ξενοδοχείο Επικοινωνία, ευελιξία, ομαδικότητα Προσφέρονται: Ανταγωνιστικές αποδοχές Άριστο εργασιακό περιβάλλον Απασχόληση 12 μήνες τον χρόνο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Οκτ
Πανελλήνια [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο αναζητά να καλύψει για τις ξενοδοχειακές μονάδες στην Αθήνα (Electra Metropolis, Electra Palace, Electra Hotel) τη θέση: Καμαριέρας (κωδικός θέσης: ΚΑ) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο ή

17 Οκτ
Δήμος Θήρας [PERIVOLAS]

Καμαριέρα / Housekeeping Το ξενοδοχείο Perivolas Lifestyle Houses 5 αστέρων, στην Οία Σαντορίνης, ζητά να προσλάβει έμπειρες καμαριέρες για το τμήμα του housekeeping για τη σεζόν του 2019. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προσοχή στη λεπτομέρεια Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας Το ξενοδοχείο προσφέρει:

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALTER EGO]

Room Attendant (Καμαριέρα) Μεγάλος ελληνοϊταλικός όμιλος αναζητά καμαριέρες για μόνιμη εργασία στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης. Περιγραφή ρόλου: Υπεύθυνες/οι για τη διατήρηση του υψηλότερου δυνατού επιπέδου στην καθαριότητα των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων. Απαραίτητα προσόντα:

16 Οκτ
Δήμος Κερκυραίων [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα