08 Αυγ

ZHTEITAI ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Περαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καμαριέρα στο ξενοδοχείο Αvra στην Περαία. Θα εκτιμηθεί αν η ενδιαφερόμενη διαμένει εντός δήμου Θερμαϊκού και έχει σχετική προϋπηρεσία. Παρακαλώ επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο 2392024271.

Telephone
MARINA HATZIOANNIDOU

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητείται για μόνιμη απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Αθήνα, για την παρακάτω θέση Καμαριέρα (Κωδικός

17 Δεκ
Πανελλήνια [MIRAGGIO THERMAL SPA & RESORT]

Το Miraggio Thermal Spa Resort, 5* ξενοδοχειακό συγκρότημα στο Παλιούρι στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, αναζητά για τη νέα σεζόν Καμαριέρα (Maid) Κριτήρια υποψήφιας: Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών είναι επιθυμητή Απολυτήριο λυκείου επιθυμητό Διετής τουλάχιστον

17 Δεκ
Δήμος Σιθωνίας [DANAI BEACH RESORT]

Καμαριέρα / Maid Το Danai Beach Resort Villas είναι resort πέντε αστέρων, μέλος των Leading Hotels of the World και εδρεύει στη Σιθωνία Χαλκιδικής. Αναζητούνται αξιόπιστα άτομα για τη θέση της καμαριέρας ικανά να ανταποκριθούν σε αυξημένες απαιτήσεις ποιότητας και υψηλής απόδοσης στον τομέα της φροντίδας δωματίων. Απαραίτητα

14 Δεκ
Δήμος Πύργου [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά την παρακάτω ειδικότητα για τα ξενοδοχεία της στη Σκαφιδιά για τη σεζόν 2019: Καμαριέρα / Καθαρίστρια (κωδ.: ΗΚ_PYRGOS) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Προσανατολισμό

14 Δεκ
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ζητείται Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Τριετής τουλάχιστον εμπειρία σε ξενοδοχείο Επικοινωνία, ευελιξία, ομαδικότητα Προσφέρονται: Ανταγωνιστικές αποδοχές Άριστο εργασιακό περιβάλλον Απασχόληση 12 μηνών τον χρόνο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]