08 Αυγ

Ζητούνται έμπειρες πλέκτριες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται έμπειρες πλέκτριες για συνεργασία από νέα εταιρεία στον χώρο του χειροποίητου ρούχου. Άμεση πληρωμή με την παράδοση. Κατά προτίμηση από Δυτική Θεσσαλονίκη. Ωράριο επικοινωνίας: 11:00-13:00, 19:00-21:00 Τηλ. επικοινωνίας 6994877250
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Άμεση πληρωμή με την παράδοση.

Telephone
spider

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητεί να απασχολήσει για εταιρία-πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής: Έμπειρες Πωλήτριες Κωδικός: ΠΩΛΗΤ1ΣΕΠ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρίας στον χώρο των πωλήσεων Απόφοιτοι

18 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MAKE ME UP COSMETICS]

Η Makemeup Cosmetics είναι κορυφαία εταιρία στον κλάδο του επαγγελματικού καλλυντικού με ποιοτικά επώνυμα brands. Στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξης της εταιρίας αναζητούνται κατάλληλοι υποψήφιοι για να καλύψουν άμεσα την παρακάτω θέση με έδρα τη Θεσσαλονίκη: Γραμματέας Διοίκησης Προσόντα υποψηφίων:

18 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητεί να απασχολήσει στη Θεσσαλονίκη: Promoters για τον ευρύτερο χώρο του καλλυντικού. Η προωθητική ενέργεια αφορά στον χώρο του καλλυντικού και σε πελάτες με μεγάλη απήχηση στο καταναλωτικό κοινό εντός και εκτός Ελλάδας. Προσόντα: Απόφοιτοι σχολών και

18 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Νέα θέση εργασίας: Υπάλληλος για το Τμήμα Service (μερικής

18 Δεκ

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει: Promoters στη Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Aπόφοιτοι από σχολές ή/και κέντρα τεχνολογίας τροφίμων (επιθυμητό, αλλά όχι απαραίτητο) Eπιθυμητή η εμπειρία προώθησης στον χώρο των τροφίμων Γυναίκες και άνδρες με όρεξη για εργασία Ευελιξία και