08 Αυγ

Ζητούνται έμπειρες πλέκτριες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται έμπειρες πλέκτριες για συνεργασία από νέα εταιρεία στον χώρο του χειροποίητου ρούχου. Άμεση πληρωμή με την παράδοση. Κατά προτίμηση από Δυτική Θεσσαλονίκη. Ωράριο επικοινωνίας: 11:00-13:00, 19:00-21:00 Τηλ. επικοινωνίας 6994877250
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Άμεση πληρωμή με την παράδοση.

Telephone
spider

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Architect Consultants Manager (Κωδ. ACM-19) με έδρα την Ευκαρπία. Περιγραφή θέσης: Συνεχής

20 Μαρ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το Τμήμα Παραγωγής στη Θεσσαλονίκη: Quality Assurance Analyst (κωδ: QA_SKG) Ο/Η υποψήφιος/α θα στελεχώσει το τμήμα ποιοτικού ελέγχου της εφαρμογής και θα είναι

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [METKA EGN LTD]

Finance Administrative Officer Minimum requirements: Bachelor in Accounting, Finance or Business Administration Excellent use of MS office (Word, Excel, PowerPoint) and Email Effective communication skills and team spirit Analytical thinking and developed organizational skills Strong sense of judgment Communicative, pleasant personality Fluent in English Previous experience of at least 5 years the minimum is necessary Flexibility to travel in various locations...

... within Europe, USA, Arab States, Asia and/or stay abroad for long periods of time Main duties