08 Αυγ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Tο νεοσύστατο Φροντιστήριο του μεγάλου ομίλου "ΔΙΑΚΡΟΤΗΜΑ - AFTER SCHOOL" στην Λυκόβρυση, αναζητά Παιδαγωγούς Δημοτικής Εκπαίδευσης για καθημερινή μελέτη μαθητών δημοτικού. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: branch060@edu.diakrotima.gr Τηλ. επικοινωνίας: 210-2810004

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Αθήνα [SOFT]

  Η Εταιρία Bournas Medicals ενδιαφέρεται να προσλάβει υπάλληλο για τη στελέχωση του τμήματος προμηθειών. Η εταιρία ιδρύθηκε το 1988 δραστηριοποιείται στο ιατρικό χώρο. Βασικό της αντικείμενο είναι η παραγωγή προϊόντων χάρτου για ιατρική χρήση (πχ εξεταστικά ρολά, χαρτοβαβακας, οδοντιατρική πετσέτα

20 Ιαν
Αθήνα [WIND HELLAS]

Account Manager Athens, Attica, Greece · BUSINESS SEGMENT · BD 003 Description: In WIND we are committed to becoming an outstanding independent telecommunications company in the European market, delivering unique value for money services to our customers. Our ambitious commitment mobilizes us to keep evolving, to seek out new challenges and to change, without fear, in a creative and empowering environment! All these elements create a high performance culture...

... characterized by the passion, talent and competencies of our employees. We see each new colleague as a unique team member

Tags:

20 Ιαν
Αθήνα [HOTEL PRESIDENT]

To ξενοδοχείο President της Αθήνας ζητεί άτομο για την παρακάτω θέση εργασίας: Receptionist Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Προϋπηρεσία σε μεγάλο ξενοδοχείο πόλης, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν Οργανωτικές ικανότητές Πολύ

19 Ιαν
Αθήνα [PRISMA ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Εταιρεία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για υποβολή αιτήσεων σε προγράμματα ΕΣΠΑ, ενδιαφέρεται να εντάξει στο προσωπικό της : Απόφοιτο θετικών επιστημών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάλογη θέση (αιτήσεις ΕΣΠΑ, άλλων χρηματοδοτούμενων προγραμμάτων κ.α.) Παρέχεται

19 Ιαν

    Purchase assistant   Η Εταιρία Bournas Medicals ενδιαφέρεται να προσλάβει υπάλληλο για τη στελέχωση του τμήματος προμηθειών. Η εταιρία ιδρύθηκε το 1988 δραστηριοποιείται στο ιατρικό χώρο. Βασικό της αντικείμενο είναι η παραγωγή προϊόντων χάρτου για ιατρική χρήση (πχ εξεταστικά ρολά, χαρτοβαβακας,