08 Αυγ

Μάγειρας-ψητας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέση:Ψητα
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: μέχρι 30 ετών
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρες απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΗΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

Ζητείται ψήστης για ψητοπωλείο – εστιατόριο με κάρβουνα , στο κέντρο της Θεσσαλονίκης / περιοχή Λαδάδικα / Κατούνη αρ 3 , ηλικίας έως 45 ετών για άμεση πρόσληψη με πλήρη απασχόληση . Βιογραφικά στο email : dim.tsiftelidis@gmail.com . Τηλέφωνα επικοινωνίας 2310510284 κινητό 6997015174

11 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Αίθουσα δεξιώσεων]

Μαγειρας Αρμοδιότητες: Ψήστης Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

23 Ιουλ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Ζητείται Μάγειρας για κρύα κουζίνα και τηγάνια , στο κέντρο της Θεσσαλονίκης / περιοχή Λαδάδικα / Κατούνη αρ 3 , ηλικίας έως 45 ετών για άμεση πρόσληψη με πλήρη απασχόληση . Βιογραφικά στο email : dim.tsiftelidis@gmail.com . Τηλέφωνα επικοινωνίας 2310510284 κινητό 6997015174

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Ριγανατο ]

Ζητούνται άτομα για ψήσιμο τυλιγμα για γυροπωλειο στη Πολίχνη Δυτική Θεσσαλονίκη τηλ.επικοινωνιας: 2310600440 6981600444

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Tor Hotel Group, with a significant history in hospitality for more than 90 years in Northern Greece is seeking to recruit for City Hotel, one of the best luxury 4* hotels inthe heart of Thessaloniki, a talented professional as an Assistant Waiter / Waitress Location: Thessaloniki, Greece Job Description: The Assistant Waiter / Waitress will have to work effectively with the restaurant team to achieve the highest guest satisfaction regarding food quality and...

... service execution. Responsibilities: Ensure at all times a warm ambience, serve food and drink orders and provide information