08 Αυγ

Αρχές Σεπτεμβρίου - Άμεση Στελέχωση 3 Θέσεων στη Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη Εταιρία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης που δραστηριοποιείται στο χώρο του Marketing, των Πωλήσεων και του Management, αναζητά άτομα ανεξάρτητα από την επαγγελματική τους εμπειρία. Επιθυμεί έτσι να δώσει την ευκαιρία σε υποψήφιους που μόλις έχουν τελειώσει τις σπουδές τους ώστε να κάνουν ένα ξεκίνημα σε ένα νεανικό και αξιοκρατικό περιβάλλον, με προοπτικές εξέλιξης σε θέσεις με ηγετικά-διοικητικά καθήκοντα.

Η Εταιρία παρέχει:
• Σύγχρονο, δομημένο κι ευχάριστο περιβάλλον.
• Ολοκληρωμένο σύστημα εκπαίδευσης.
• Δυνατότητα επιμορφωτικών-επαγγελματικών ταξιδιών.
• Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

Η θέση δεν αφορά τηλεφωνικές πωλήσεις ή διανομή έντυπου διαφημιστικού υλικού!

Απαραίτητα Προσόντα:
• Νέοι/ Νέες έως 32 ετών
• Με καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
• Με όρεξη για μάθηση
• Βασικές γνώσεις Αγγλικών
• Άμεσα Διαθέσιμοι

Πτυχίο Οικονομικών Επιστημών, Διαφήμισης, Marketing ή Διοίκησης Επιχειρήσεων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν!

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής βιογραφικών σημειωμάτων 7/9/2018 στο email: recruiting@elevenmarketing.gr

Telephone
Eleven Marketing

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κύριος Νίκος ]

Καφε take away Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: κοπέλες έως 30 ετών Επιθυμητά Προσόντα: με η χωρις προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει:πλήρη ασφαλιστική κάλυψη ευέλικτο ωράριο

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Ζαχαροπλάστη Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία στο

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Οδηγοί / Πωλητές Καταστήματος για μόνιμη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής 3ετής εμπειρία οδήγησης Ηλικία έως 30 ετών Ευελιξία ωραρίου Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνιακές ικανότητες [Για να στείλετε το

10 Αυγ

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για την εξής θέση: Υπεύθυνος Καταστήματος Η θέση: Ο/Η υπεύθυνος/η

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Making Life Simple αναζητά Προγραμματιστή PHP/APACHE με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Kωδικός θέσης: Π.U.A. Προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. από σχολές Πληροφορικής ή Πολυτεχνείου PHP / MySQL / Apache / nginx Linux administration Καλή γνώση αγγλικών Καινοτομία και νέες ιδέες Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα Η