08 Αυγ

Καμαριερες για 5στερο ξενοδοχειο στη ροδο

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχειακη μοναδα 5 αστερων στα κολυμπια της ροδου επιθυμει να προσλαβει 3 καμαριερες απο αμεσα εως 30/10.μισθος 850€καθαρα +3ρεπο μηναιως για 8ωρη εργασια! Παρεχεται σιτιση στεγη δωρεαν και φυσικα ασφαλιση δωρα επιδόματα. Αποστολη βιογραφικων στο Chainhotelcvs@gmail.com τηλ επικοινωνιας 6936169052

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Δεκ
Δήμος Ρόδου [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος αναζητεί Τεχνικό Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων για το κατάστημα στη Ρόδο. Κύριες αρμοδιότητες / καθήκοντα: Επιδιορθώνει / επισκευάζει βλάβες hardware και software. Παρουσιάζει αποτελεσματικά τις

14 Δεκ
Δήμος Ρόδου [HHOTELS COLLECTION]

Η HHotels Collection (όμιλος επιχειρήσεων Χατζηλαζάρου) επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο κατά τη θερινή σεζόν 2019 Α' Β' Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής ζαχαροπλαστικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 4 ή 5 αστέρων Ικανότητα

14 Δεκ

Η HHotels Collection (όμιλος επιχειρήσεων Χατζηλαζάρου) επιθυμεί να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της στη Ρόδο κατά τη θερινή σεζόν 2019 Α' Β' Μάγειρες Ζεστής Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 4 ή 5 αστέρων

12 Δεκ
Δήμος Ρόδου [MARITOUR]

Το πολυτελές Aquagrand Exclusive Deluxe Resort στη Λίνδο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν του 2019 Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής, πτυχίο σχολής ζαχαροπλαστικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Ικανότητα επικοινωνίας στα

11 Δεκ
Δήμος Κω [MEETING POINT HELLAS AE]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Meeting Point Hotels του ομίλου FTI αποτελείται από 60 μονάδες και περισσότερα από 14.000 δωμάτια, με παρουσία σε 10 χώρες και 4 ηπείρους, και αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Ελλάδα (Κέρκυρα, Ρόδο και Κω) για τη σεζόν 2019 υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων σε Τμήμα Οροφοκομίας / Στελέχη Τμήματος