08 Αυγ

Καμαριερες για 5στερο ξενοδοχειο στη ροδο

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχειακη μοναδα 5 αστερων στα κολυμπια της ροδου επιθυμει να προσλαβει 3 καμαριερες απο αμεσα εως 30/10.μισθος 850€καθαρα +3ρεπο μηναιως για 8ωρη εργασια! Παρεχεται σιτιση στεγη δωρεαν και φυσικα ασφαλιση δωρα επιδόματα. Αποστολη βιογραφικων στο Chainhotelcvs@gmail.com τηλ επικοινωνιας 6936169052

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Ρόδος [Bakery Rhodes ]

Βοηθός αρτεργάτη Αρμοδιότητες: Βοηθός παραγωγής Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία (όχι απαραίτητη) Η εταιρία προσφέρει: 12μηνη απασχόληση & Άμεση πρόσληψη

18 Οκτ
Θήρα [ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΕ]

Υπάλληλο Πλυντηρίου Αρμοδιότητες: πλυσιμο υματισμού Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή

18 Οκτ

Καμαριέρα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή

18 Οκτ

• Γενικών Καθηκόντων εστιατορίου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: -προϋπηρεσία ως σερβιτόρος και μπουφετζής και άριστη γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: η γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα ληφθεί υπόψιν Η εταιρία προσφέρει: διαμονή και διατροφή

18 Οκτ

• Σερβιτόρος/α Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, άριστη γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: (η γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα ληφθεί υπόψιν) Η εταιρία προσφέρει: διαμονή , διατροφή