08 Αυγ

Καμαριερες για 5στερο ξενοδοχειο στη ροδο

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχειακη μοναδα 5 αστερων στα κολυμπια της ροδου επιθυμει να προσλαβει 3 καμαριερες απο αμεσα εως 30/10.μισθος 850€καθαρα +3ρεπο μηναιως για 8ωρη εργασια! Παρεχεται σιτιση στεγη δωρεαν και φυσικα ασφαλιση δωρα επιδόματα. Αποστολη βιογραφικων στο Chainhotelcvs@gmail.com τηλ επικοινωνιας 6936169052

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ- ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΘΌΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ

01 Αυγ

ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΘΕΣΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ & ΘΕΣΗ ΒΟΗΘΟΥ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ

31 Ιουλ
Αθήνα [Γραφείο ευρέσεως εργασιάς]

Δινεται δωρεαν διαμονη και διατροφη ,απαραιτητη γνωση ελληνικων η εστω αγγλικων. (ζητουνται καμαριερες για αμεση προσληψη) τηλεφωνο επικοινωνιας :

17 Αυγ
Δήμος Ρόδου [VICKO AE]

Η εταιρία VICKO, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης της στην εγχώρια αγορά, επιθυμεί να προσλάβει για το κατάστημά της στη Ρόδο Διακοσμητή Απαιτούμενα προσόντα: Δυνατότητα έκδοσης τιμολογίου παροχής υπηρεσιών Ηλικία 25-40 ετών Κάτοχος διπλώματος οδήγησης και αυτοκινήτου Ευελιξία εργασίας σε

01 Αυγ
Δήμος Ρόδου [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με σκοπό την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 143 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των