08 Αυγ

ζητητε συντηρητης τεχνικος

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

συντηρητης τεχνικος απο βιομηχανικα πλυντηρια ζηταω δεν ειναι ανγκη να γνωριζει το αντικειμενο θα μαθει εδω αρκει να πιανουν τα χερια του
υπαρχει και σπιτι να μενει
6944384853
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Μαρ
Δήμος Πύλου - Νέστορος [NAVARINO DUNES]

Αναζητούμε Τεχνικό Συντήρησης για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών μονάδων του ξενοδοχειακού συγκροτήματος Νavarino Dunes της Costa Navarino για τη σεζόν 2019. Περιγραφή θέσης: Ο συντηρητής είναι υπεύθυνος για τη διασφάλιση της καλής κατάστασης και της σωστής και ασφαλούς λειτουργίας όλου του

04 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2019 Hλεκτρολόγο / Τεχνικό Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής σχολής ηλεκτρολόγων ή άλλης παρόμοιας τεχνικής σχολής Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχεία 4* ή 5* Καλή γνώση

02 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητεί να προσλάβει για εργασία Τεχνικό Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητο προσόν: Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποσταλούν μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα

20 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [Mykonos Panormos Villas]

Συντηρητής Πισίνας Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη εργασία Άριστη γνώση συντήρησης, καθαρισμού και χρήσης χημικών πισίνας Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο και υψηλού επιπέδου περιβάλλον εργασίας Πλήρη διατροφή και διαμονή [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Μαρ
Δήμος Τανάγρας [RANDSTAD]

Είσαι Χημικός και σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε κλωστουφαντουργική βιομηχανία; Διαθέτεις εμπειρία ως τεχνικός βαφής υφασμάτων; Θέλεις να εργαστείς ως χημικός σε βαφείο φινιριστήριο υφασμάτων επιλέγοντας χημικές συνταγές, ακολουθώντας τις απαραίτητες προδιαγραφές πιστοποίησης; Εάν είσαι