08 Αυγ

ζητητε συντηρητης τεχνικος

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

συντηρητης τεχνικος απο βιομηχανικα πλυντηρια ζηταω δεν ειναι ανγκη να γνωριζει το αντικειμενο θα μαθει εδω αρκει να πιανουν τα χερια του
υπαρχει και σπιτι να μενει
6944384853
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: Τεχνικό Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητο προσόν: 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποσταλούν μόνο βιογραφικά που τηρούν τα απαραίτητα προσόντα.

20 Ιουλ

17 Αυγ
Αθήνα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ]

Γνωστό και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών 5* ξενοδοχείο στη Μύκονο, αναζητά για το καλοκαίρι του 2018. Συντηρητή Ο υποψήφιος για τη θέση του συντηρητή θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:  Απαραίτητα προσόντα: Εμπεριστατωμένες γνώσεις βάσει πτυχίου Ηλεκτρολογικές και

14 Αυγ
Δήμος Θήρας [KALISTI HOTEL & SUITES]

Ξενοδοχείο Α' κατηγορίας στο κέντρο των Φηρών ζητά Συντηρητή με γνώσεις αγγλικών, κάτοικο Σαντορίνης. Αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 6972 884187

14 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BIZERBA]

Η εταιρία Bizerba Hellas, με έδρα τη Λυκόβρυση-Πεύκη Αττικής και για τα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικό για το τμήμα υποστήριξης των προϊόντων της. Απαραίτητα προσόντα: 23 – 26 ετών με εκπληρωμένες τις στρατιωτικές υποχρεώσεις Πτυχιούχος ΤΕΙ/ΙΕΚ Ηλεκτρονικών ή άλλης ομότιμης