08 Αυγ

ζητητε συντηρητης τεχνικος

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

συντηρητης τεχνικος απο βιομηχανικα πλυντηρια ζηταω δεν ειναι ανγκη να γνωριζει το αντικειμενο θα μαθει εδω αρκει να πιανουν τα χερια του
υπαρχει και σπιτι να μενει
6944384853
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: Τεχνικό Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητο προσόν: 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποσταλούν μόνο βιογραφικά που τηρούν τα απαραίτητα προσόντα.

19 Οκτ
Δήμος Μυκόνου [Mykonos Princess ]

Συντηρητής Ξενοδοχείου κωδ.: ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ Kαθήκοντα θέσης: Προληπτικός καθημερινός έλεγχος όλων των χώρων του ξενοδοχείου Επιδιόρθωση βλαβών που προκύπτουν κατά τη λειτουργία σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους Επιδιόρθωση ηλεκτρολογικών και υδραυλικών βλαβών Βαψίματα -

19 Οκτ
Πειραιώς [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Mellon Technologies, μητρική εταιρία του ομίλου εταιριών Mellon, με ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικό Παραγωγής Τερματικών POS (Κωδικός: MT_ΤTEΡ_18) Επιθυμητά προσόντα: Aπολυτήριο λυκείου, ΙΕΚ/ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή

19 Οκτ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Σύμβουλο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. μηχανολογίας Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Οργανωτική ικανότητα Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα

19 Οκτ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Τεχνικό Υπεύθυνο – Διαγνώστη Απαραίτητα προσόντα: Τεχνική εκπαίδευση  Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση Εξαιρετικό