08 Αυγ

ζητητε συντηρητης τεχνικος

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

συντηρητης τεχνικος απο βιομηχανικα πλυντηρια ζηταω δεν ειναι ανγκη να γνωριζει το αντικειμενο θα μαθει εδω αρκει να πιανουν τα χερια του
υπαρχει και σπιτι να μενει
6944384853
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Αθήνα [Petrosdiamants5@gmail.com]

Εχω εργαστη ος ηπαληλος απωθικης ος πολητης και ος τεχνικος μονωσεις οικοδομη και ος φυλακας σε μεγαλω εργοταξιω Είδος Εργασίας: Πλήρης

09 Δεκ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: Τεχνικό Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητο προσόν: Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποσταλούν μόνο βιογραφικά που τηρούν τα απαραίτητα προσόντα.

18 Δεκ
Αθήνα [iRepair]

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση νέου καταστήματος στην Αθήνα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων /smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

18 Δεκ
Δήμος Ρόδου [ATRIUM HOTELS]

Τα ATRIUM HOTELS είναι από τα καλύτερα ξενοδοχεία 5 αστέρων στη Ρόδο και σε όλη την Ελλάδα. Συνδυάζοντας την ελληνική παράδοση στη φιλοξενία και ζεστασιά με κορυφαία ποιότητα, καινοτόμα αρχιτεκτονική, άνεση και εξυπηρέτηση, προσφέρουμε στους πελάτες μας μια αξέχαστη εμπειρία. Τα luxury resort spa ξενοδοχεία

18 Δεκ

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στο Σύνταγμα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων /smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική