09 Μαι

Ζητούνται άντρες/γυναίκες για άμεση πρόσληψη με γνώσεις αποθήκης, scanner, RF

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άντρες/γυναίκες για άμεση πρόσληψη απόφοιτοι λυκείου με γνώσεις αποθήκης, scanner, RF.
Απαραίτητα στοιχεία συνέπεια, εργατικότητα και ευγένεια στην εργασία τους. Δεκτοί και αλλοδαποί με γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
Ώρες Επικοινωνίας : 09:00-17:00 Κος Γιώργος 6984613574

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης Ανταλλακτικών Απαραίτητα προσόντα: Οργανωτική ικανότητα Εμπειρία σε αποθήκη ανταλλακτικών αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση

23 Μαι
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΑΜΕΣΕΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ !!!! Η εταιριά OCEANIC SECURITY Α.Ε. αναζητά άμεσα Προσωπικό Ασφαλείας στην Μαλακάσα( Προσλαβάνονται και άτομα απο περιοχές Αττικής ή Χαλκίδας,Ωροπού,Οινόφυτα,Αυλίδα,Αυλώνα κ.α) Αν έχετε Άδεια Security και όρεξη για εργασία επικοινωνήστε μαζί μας. -Στατική Φύλαξη με 8ωρο ωράριο ( 2 άτομα σε κάθε βάρδια) - Μόνιμες Θέσεις -Καλό εργασιακό περιβάλλον - Κάλυψη μεταφορικών εξόδων ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ 6987851764 -2610454327 ή στείλτε Βιογραφικό...

... στο andreas.oceanhr@gmail.com

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Tags:

22 Μαι

22 Μαι
Αθήνα [MANPOWER]

Υπάλληλοι Αποθήκης / Refillers (Full-time) – Mαρούσι Αττικής Ο πελάτης: Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίου γαλλικού πολυεθνικού ομίλου που δραστηριοποιείται στο κομμάτι της πώλησης οικιακών ειδών, δυναμικούς υποψηφίους που θα

21 Μαι
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των