12 Σεπ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ/ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΜΕΛΕΤΗΤΗΣ/ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ-ΤΡΙΑ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρχιτέκτων-Μηχανικός ως στέλεχος του Σχεδιαστικού Τμήματος.
Αρμοδιότητες: Σχεδιασμός ειδικών κατασκευών εσωτερικών χώρων υψηλών προδιαγραφών.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Autocad 2D & 3D, 3D Studio Max, Photoshop, V-RAY, άριστα Αγγλικά.
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση επιπλέον γλωσσών.
Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή αναλόγως προσόντων, άριστο περιβάλλον εργασίας.

ART DESIGN

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Αθήνα [proson.gr]

Ζητείται Πολιτικός ή Αρχιτέκτων μηχανικός (ΑΕΙ- ΤΕΙ), με γνώση ΝΟΚ, νόμων τακτοποιήσεων, ΗΥ (office, internet) και 2D AutoCAD, σε γραφείο στο Νέο Κόσμο για

02 Νοε
Αθήνα [ΛΥΧΝΙΑ ΑΕ]

Η εταιρία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε. ζητά τελειόφοιτο ΤΕΙ για πρακτική άσκηση στην παρακάτω θέση: Βιομηχανικός Σχεδιαστής Χάρτινης Συσκευασίας Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ Καλή γνώση αγγλικών Χειρισμός εφαρμογών Η/Υ Αν ο ενδιαφερόμενος έχει τα κατάλληλα προσόντα για τη θέση

16 Νοε
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητή Προγράμματος Σπουδών «Βιομηχανικός Εξοπλισμός»   Απαιτούμενα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία

14 Νοε

Πολιτικός Μηχανικός, τελειόφοιτος, ζητείται από τεχνική εταιρία με έδρα στο Μαρούσι, για στελέχωση τεχνικού τμήματος. με θέμα ΜΑΚ2018

12 Νοε
Αθήνα [LIDIS HELLENIC HOLDINGS]

Ζητείται Αρχιτέκτονας, Πολιτικός Μηχανικός από εταιρία ακινήτων επενδύσεων και ανάπτυξης. Καταπληκτική ευκαιρία σταδιοδρομίας. Ανώτερες προοπτικές αμοιβής. Ο ρόλος περιλαμβάνει την ανάλυση ευκαιριών για επενδύσεις και ανάπτυξη ακινήτων. Θα συμμετέχετε σε όλες τις πτυχές της