12 Σεπ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ/ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΜΕΛΕΤΗΤΗΣ/ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ-ΤΡΙΑ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρχιτέκτων-Μηχανικός ως στέλεχος του Σχεδιαστικού Τμήματος.
Αρμοδιότητες: Σχεδιασμός ειδικών κατασκευών εσωτερικών χώρων υψηλών προδιαγραφών.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Autocad 2D & 3D, 3D Studio Max, Photoshop, V-RAY, άριστα Αγγλικά.
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση επιπλέον γλωσσών.
Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή αναλόγως προσόντων, άριστο περιβάλλον εργασίας.

ART DESIGN

Σχετικες Αγγελιες

07 Σεπ
Αθήνα [ΛΥΧΝΙΑ ΑΕ]

Η εταιρία γραφικών τεχνών Λυχνία Α.Ε. ζητά τελειόφοιτο ΤΕΙ για πρακτική άσκηση για την παρακάτω θέση: Βιομηχανικός Σχεδιαστής Χάρτινης Συσκευασίας Απαραίτητα προσόντα: Τελειόφοιτος του ΤΕΙ ή ΑΕΙ Καλή γνώση αγγλικών Χειρισμός εφαρμογών Η/Υ Αν ο ενδιαφερόμενος έχει τα κατάλληλα προσόντα για τη

21 Σεπ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.E, για έργο που έχει αναλάβει, προσλαμβάνει άμεσα Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με τουλάχιστον 10ετή εμπειρία σε συστήματα τηλελέγχου ή και βιολογικού καθαρισμού. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Σεπ

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, αγγλικά επιπέδου Β2 και απαραίτητα 10ετή εμπειρία στη λειτουργία και τη συντήρηση εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Σεπ
Αθήνα [FOSS AE]

Η Μελετητική και Εμπορική Εταιρία Φωτισμού και Συστημάτων ελέγχου φωτισμού FOSS AE με έδρα την Κηφισιά, ζητά Μηχανικό Μελετών και Πωλήσεων Αρμοδιότητες: Μελέτες φωτισμού. Μελέτες υποστήριξη συστημάτων ελέγχου φωτισμού. Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι ή Τ.Ε.Ι.

19 Σεπ
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, εταιρία ειδών φωτισμού, επιθυμεί να συνεργαστεί μόνιμα με Μηχανικό Πωλήσεων.   Χαρακτηριστικά των υποψηφίων: Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα: Απόφοιτοι σχολής Ηλεκτρολόγων ή Μηχανολόγων. Με πολλή καλή γνώση Αγγλικών. Επιθυμητά γνώση