12 Σεπ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ/ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΜΕΛΕΤΗΤΗΣ/ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ-ΤΡΙΑ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρχιτέκτων-Μηχανικός ως στέλεχος του Σχεδιαστικού Τμήματος.
Αρμοδιότητες: Σχεδιασμός ειδικών κατασκευών εσωτερικών χώρων υψηλών προδιαγραφών.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Autocad 2D & 3D, 3D Studio Max, Photoshop, V-RAY, άριστα Αγγλικά.
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση επιπλέον γλωσσών.
Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή αναλόγως προσόντων, άριστο περιβάλλον εργασίας.

ART DESIGN

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SALVAN MON ΕΠΕ]

SALVAN Μ.Ε.Π.Ε.• Τεχνική εταιρία Γιαννιτσών 57, Θεσσαλονίκη Ζητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός με εμπειρία στον σχεδιασμό σύγχρονων βιομηχανικών κτιρίων   Προφίλ υποψηφίου: Άριστη γνώση φωτορεαλισμού Καλή γνώση της αγγλικής και της γερμανικής γλώσσας Ευχέρεια στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα [Για να

13 Φεβ
Πανελλήνια [SALVAN MON ΕΠΕ]

SALVAN Μ.Ε.Π.Ε. • Τεχνική εταιρία Γιαννιτσών 57, Θεσσαλονίκη Ζητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός με εμπειρία στον σχεδιασμό σύγχρονων βιομηχανικών κτιρίων σε κατασκευαστική εταιρία. Προφίλ υποψηφίου: Άριστη γνώση φωτορεαλισμού Καλή γνώση της αγγλικής και της γερμανικής γλώσσας Ευχέρεια στην

12 Φεβ
Αθήνα [Spotawheel]

Μηχανικός Αυτοκινήτων με Γνώση Πολωνικών H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχή χρονιά και αναζητεί μηχανικό αυτοκινήτων. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση μηχανολογίας αυτοκινήτου Γνώση της πολωνικής γλώσσας Η Spotawheel προσφέρει: Ένα δυναμικό και απόλυτα επαγγελματικό περιβάλλον Πλήρη

11 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [RENOVART CONSTRUCTIONS ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ]

Αρχιτέκτων Μηχανικός Από την τεχνική εταιρία RenovArt στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, που δραστηριοποιείται στον τομέα των ανακαινίσεων κατοικιών και επαγγελματικών χώρων, ζητείται αρχιτέκτονας μηχανικός με ανάλογη εμπειρία. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση AutoCAD Άριστη γνώση δημιουργίας

08 Φεβ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είσαι μηχανολόγος μηχανικός και διαθέτεις εμπειρία ως μηχανικός παραγωγής; Έχεις εμπειρία σε διαδικασίες βελτιστοποίησης της παραγωγής; Εάν είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες με προσήλωση στην επίτευξη στόχων, τότε ίσως η θέση του μηχανολόγου μηχανικού