12 Μαρ

Υπεύθυνος Πωλήσεων - Αττική

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Αποστολή βιογραφικών στο info@lidsmedical.gr

ΙΣΑΑΚ ΣΑΚΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Αθήνα [Εμπορική εταιρία]

Ανώνυμη εμπορική εταιρία αναζητά για το υποκατάστημά της στην Αθήνα υπεύθυνο πωλήσεων για είδη συσκευασίας τροφίμων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων τουλάχιστον 5 χρόνια. Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση του κλάδου της συσκευασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

18 Μαρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων – Αθήνα Στο πλαίσιο ανάπτυξης και ενδυνάμωσης των δραστηριοτήτων του γνωστός όμιλος επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο/η πωλήσεων με πελάτες. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή κολεγίου Εμπειρία (τουλάχιστον 2 ετών) σε πωλήσεις παροχής υπηρεσιών Ευχέρεια στη

01 Μαρ
Αθήνα [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που θέλεις να αξιοποιήσεις την πρακτική άσκηση για την απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας στο αντικείμενό σου σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου! Εμείς αναζητούμε νέους και νέες που επιθυμούν να ξεκινήσουν την επαγγελματική τους

25 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [CAREER IN PROGRESS]

Η Career In Progress (www.careerinprogress.gr) είναι μια εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών στους τομείς της αναζήτησης εργασίας, του επαγγελματικού προσανατολισμού και της ανάπτυξης επιχειρηματικής ιδέας. Για λογαριασμό συνεργάτη της, μίας από τις μεγαλύτερες και αναπτυσσόμενες εταιρίες εμπορίας και

25 Μαρ
Αθήνα [OPTIMAL HR GROUP]

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων (6ωρη απασχόληση) Η Optimal HR Group αναζητεί για το Φυσικό Αέριο Αττικής Συμβούλους Τηλεφωνικών Πωλήσεων. Ο ιδανικός υποψήφιος θα παρέχει τηλεφωνικές υπηρεσίες, συνδυάζοντας την επιχειρηματική ανάπτυξη με την ποιότητα και την αξιοπιστία της εταιρίας. Βασικές