07 Ιαν

Υπεύθυνος Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Eταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.Βιογραφικά στο email: ldimizas@lidsmedical.gr

ΙΣΑΑΚ ΣΑΚΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

29 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμος όμιλος ξενοδοχειακών επιχειρήσεων, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Πωλήσεων Ξενοδοχειακών Υπηρεσιών O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία τριών ετών στον χώρο των πωλήσεων υπηρεσιών (ιδανικά στις πωλήσεις ξενοδοχειακών υπηρεσιών) Πολύ καλές

21 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η Alumil, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, της ανάπτυξης και της παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Υπεύθυνος Πωλήσεων Αρχιτεκτονικού Προφίλ Κωδ.: SAP-18 με έδρα την

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρία]

Στέλεχος Πωλήσεων Δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρία της Θεσσαλονίκης στον κλάδο των τροφίμων ζητά να προσλάβει υπάλληλο πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων. Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος για την επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων χονδρικών πωλήσεων στην

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για το Τμήμα των Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία ως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και

10 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Περιγραφή: Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη, μόνιμη, 6ώρη