23 Ιουλ

Άτομα για Διαχείριση Εξερχομένων Κλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα για Διαχείριση Εξερχομένων Κλήσεων Η εταιρία 2btel, αναζητά άτομα με σκοπό την απασχόληση τους στο τμήμα διαχείρισης εξερχομένων κλήσεων για κορυφαία εταιρία σταθερής τηλεφωνίας, ίντερνετ και συνδρομητικής τηλεόρασης. Απαραίτητα προσόντα: Οργανωτική σκέψη Ευχέρεια στην επικοινωνία...

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Πανελλήνια [2BTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η εταιρία 2btel,   Αναζητά άτομα με σκοπό την απασχόληση τους στο τμήμα διαχείρισης εξερχομένων κλήσεων για κορυφαία εταιρία σταθερής τηλεφωνίας, ίντερνετ και συνδρομητικής τηλεόρασης.   Απαραίτητα προσόντα: Οργανωτική σκέψη Ευχέρεια στην

10 Αυγ
Πανελλήνια [TZAMBA SPITI]

Αποστολή μας Στο Tzambaspiti.gr ο πελάτης είναι στο επίκεντρο της προσοχής μας. Θέλουμε πραγματικά να τον καλοδεχθούμε, να τον ακούσουμε και μιλώντας ειλικρινά να τον βοηθήσουμε και να τον διευκολύνουμε να κάνει την σωστή επιλογή είδους. Φροντίζουμε να ικανοποιηθεί απόλυτα, να είμαστε μια αξέχαστη

03 Αυγ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων: Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Περιγραφή Θέσης Εξυπηρέτηση πελατών Οι κάτοχοι

30 Ιουλ

17 Αυγ
Πανελλήνια [Όμιλος εταιριών]

Άτομα για Προώθηση Φίλτρων Νερού Όμιλος εταιριών αναζητά 2 άτομα για να εργαστούν από το σπίτι τους για την προώθηση γνωστού φίλτρου νερού. Προϋπηρεσία σε τηλεφωνικές πωλήσεις (προϊόντων και υπηρεσιών) θα εκτιμηθεί. Οι ενδιαφερόμενοι θα εργάζονται από το σπίτι τους μέσω Η/Υ 09:30-14:30 ή 17:00-21:00.