23 Ιουλ

Άτομα για Διαχείριση Εξερχομένων Κλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα για Διαχείριση Εξερχομένων Κλήσεων Η εταιρία 2btel, αναζητά άτομα με σκοπό την απασχόληση τους στο τμήμα διαχείρισης εξερχομένων κλήσεων για κορυφαία εταιρία σταθερής τηλεφωνίας, ίντερνετ και συνδρομητικής τηλεόρασης. Απαραίτητα προσόντα: Οργανωτική σκέψη Ευχέρεια στην επικοινωνία...

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχομένων Κλήσεων (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας της Vodafone ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ. Περιγραφή θέσης: Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την

13 Δεκ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων Περιγραφή θέσης: Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται στις εγκαταστάσεις

04 Δεκ
Πανελλήνια [Γνωστή εταιρία]

Γνωστή εταιρία ζητεί άμεσα Στελέχη Εισερχόμενων / Εξερχόμενων Κλήσεων για μόνιμη τηλεφωνική απασχόληση. Πλήρης ή μερική απασχόληση. Μισθός βάσει ωραρίου και ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

26 Νοε

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων: Τεχνική Υποστήριξη Περιγραφή θέσης: Διαχείριση τεχνικών προβλημάτων

17 Δεκ
Πανελλήνια [JOBSALLOVER.EU]

Άτομα για Θέσεις Παράλληλης Στήριξης Γραφείο ευρέσεως εργασίας που δραστηριοποιείται στον χώρο του recruiting αναζητά άμεσα για λογαριασμό βρετανικού εκπαιδευτικού οργανισμού που παρέχει φροντίδα και εκπαίδευση σε μαθητές και νέους ενήλικες με σοβαρές μαθησιακές δυσκολίες και προβλήματα