23 Ιουλ

Άτομα για Διαχείριση Εξερχομένων Κλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα για Διαχείριση Εξερχομένων Κλήσεων Η εταιρία 2btel, αναζητά άτομα με σκοπό την απασχόληση τους στο τμήμα διαχείρισης εξερχομένων κλήσεων για κορυφαία εταιρία σταθερής τηλεφωνίας, ίντερνετ και συνδρομητικής τηλεόρασης. Απαραίτητα προσόντα: Οργανωτική σκέψη Ευχέρεια στην επικοινωνία...

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων Περιγραφή θέσης: Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται στις εγκαταστάσεις

27 Σεπ

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων: Τεχνική Υποστήριξη Περιγραφή θέσης: Διαχείριση τεχνικών προβλημάτων

25 Σεπ
Πανελλήνια [TZAMBA SPITI]

Άτομα για το Τμήμα Διαχείρισης Αποθεμάτων Αποστολή μας: Στο Tzambaspiti.gr ο πελάτης είναι στο επίκεντρο της προσοχής μας. Θέλουμε πραγματικά να τον καλοδεχθούμε, να τον ακούσουμε και μιλώντας ειλικρινά να τον βοηθήσουμε και να τον διευκολύνουμε να κάνει τη σωστή επιλογή είδους. Φροντίζουμε να

25 Σεπ

19 Οκτ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Auto Marin A.E. αναζητά Υπεύθυνο Διαχείρισης Μεταχειρισμένων Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. μηχανολόγου μηχανικού Διοικητική ικανότητα Οργανωτική ικανότητα Ικανότητα συνεργασίας Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης