23 Ιουλ

Πωλήτρια Μερικής Απασχόλησης - Πειραιάς

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Alouette AE, με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά: Πωλήτρια Μερικής Απασχόλησης για τον Πειραιά. Η ιδανική υποψήφια πρέπει να διαθέτει: Εμπειρία στις πωλήσεις Ενδιαφέρον για το αντικείμενο Γνώση αγγλικών Γνώση χρήσης Η/Υ Δημιουργικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα [Για...

Σχετικες Αγγελιες

08 Αυγ
Πειραιώς [ALOUETTE]

Η Alouette AE, με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά: Πωλήτρια Μερικής Απασχόλησης για τον Πειραιά. Η ιδανική υποψήφια πρέπει να διαθέτει: Εμπειρία στις πωλήσεις Ενδιαφέρον για το αντικείμενο Γνώση αγγλικών Γνώση χρήσης Η/Υ Δημιουργικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα [Για

23 Ιουλ
Δήμος Κοζάνης [DEXIM]

Ζητείται Πωλήτρια Μερικής Απασχόλησης για το κατάστημα στην Κοζάνη. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους

17 Αυγ
Πειραιώς [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια ΚFC Παγκρατίου, Γλυφάδας, Πειραιά, Άγιου Ιωάννη Ρέντη ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

17 Αυγ
Πειραιώς [Εταιρία σταθερής τηλεφωνίας και internet]

Εταιρία σταθερής τηλεφωνίας και internet με έδρα τη Νίκαια ζητεί για άμεση πρόσληψη Υπαλλήλους Τηλεφωνικής Απασχόλησης για τα γραφεία της. Η εταιρία παρέχει μισθό βάσει ωραρίου και ασφάλιση Ι.Κ.Α. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5304041

17 Αυγ