20 Ιουλ

BARISTA- FULL TIME

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Βarista για πλήρη πρωινή απασχόληση σε καφε μπαρ εστιατόριο στο Ν.Ψυχικό. Απαραίτητη η προυπηρεσία τουλάχιστον 5 χρόνων στον χώρο της εστίασης....

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Αθήνα [Worldwide Marine Paints Group]

Worldwide Marine Paints Group requires a Junior Employee to support daily operations. Candidates should be fluent in English with very good Excel and

02 Οκτ
Αθήνα [Greeking.me]

*We are hiring a Customer Support Specialist to join our team and help us “level up” our operational and support sophistication.* *Who are we?* We are a fast

19 Οκτ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Social Sellers (Full Time – Aθήνα) Είσαι δραστήρια και ενεργητική προσωπικότητα; Διαθέτεις ένα δίκτυο επαφών που ανυπομονείς να αξιοποιήσεις; Τώρα μπορείς να εργαστείς σε κορυφαία πολυεθνική εταιρία! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας leader στον κλάδο των καπνικών προϊόντων, αναζητά B2C

19 Οκτ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Πωλητές / Barista Γενική περιγραφή θέσης: Παραγωγή ροφημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές της εταιρίας Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων

18 Οκτ
Αθήνα [Coffee Island]

ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ στη Βούλα ζητεί υπάλληλο για άμεση πρόσληψη. Απαραίτητα προσόντα: 1. Προηγούμενη εμπειρία σε καταστήματα καφέ και ικανότητα στη γρήγορη παραγωγή