21 Ιουλ

Διευθυντικό Στέλεχος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Panas Sophisticated Hospitality Group ζητά: Διευθυντικό Στέλεχος με ξενοδοχειακή εμπειρία στο τμήμα banquet και catering. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Δήμος Λαμιέων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [To send your CV please click here] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στη Λαμία Διευθυντικό Στέλεχος Καταστήματος Διαθέτεις

18 Δεκ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

14 Δεκ
Δήμος Τρικκαίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στα Τρίκαλα Διευθυντικό

14 Δεκ
Πανελλήνια [Mεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Mεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος με μακρόχρονη παρουσία στον χώρο της εκπαίδευσης σε Ελλάδα και εξωτερικό, αναζητά: Στέλεχος Γραμματείας Διεύθυνσης / Εxecutive Secretary (Κωδικός θέσης: D006) Αρμοδιότητες θέσης: Κάλυψη αυξημένων και εξειδικευμένων αναγκών διοικητικής υποστήριξης Επικοινωνία με

12 Δεκ
Πανελλήνια [ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Έχεις εμπειρία στο Β2Β customer support; Ψάχνουμε για δυναμικά άτομα με πελατοκεντρική κουλτούρα για να ενταχθούν στην ομάδα μας. Φουρναράκης Α.Ε. – Eισαγωγική εταιρία βιομηχανικών εργαλείων Με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη, η