21 Ιουλ

Συντηρητής Ξενοδοχείου - Σκιάθος

Δήμος Σκιάθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Marpunta Resort, στην Αλόννησο, μέλος της συλλογής Santikos Collection, αναζητά για το καλοκαίρι του 2018: Συντηρητή Ξενοδοχείου Μοιραστείτε μαζί μας το πάθος της ξεχωριστής φιλοξενίας και να χαρίσουμε νέες εμπειρίες στους επισκέπτες που θα επιλέξουν το ξενοδοχείο μας. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Πτυχίο σχολής...

Σχετικες Αγγελιες

29 Νοε
Δήμος Σκιάθου [ELIVI HOTELS]

Το Elivi Skiathos βρίσκεται στο νησί της Σκιάθου και σκοπός του είναι να προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου 5 αστέρων. Εμπνευσμένο από τη μοναδική φύση και κληρονομιά της περιοχής, τη γνωστή ελληνική φιλοξενία, κύριος στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια πιο εξατομικευμένη και διαισθητική υπηρεσία και

18 Δεκ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Υδραυλικού / Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών Ευχάριστος χαρακτήρας Γνώση ξένων γλωσσών Ομαδικό πνεύμα

18 Δεκ
Πανελλήνια [ATHENS POSEIDON HOTEL]

Ηλεκτρολόγος / Συντηρητής Ξενοδοχείου Απαραίτητες προϋποθέσεις: Πτυχιούχος ΤΕΙ ηλεκτρολόγων μηχανικών Προϋπηρεσία τριών (3) τουλάχιστον ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο ή νοσοκομείο ή άλλο επαγγελματικό κτίριο με βαριά χρήση ΗΜ εγκαταστάσεων Πολύ καλές γνώσεις ηλεκτρολογικών και

17 Δεκ
Δήμος Σκιάθου [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι για Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

17 Δεκ
Δήμος Σκιάθου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στη Σκιάθο, για την παρακάτω θέση Καμαριέρες (Κωδικός