21 Ιουλ

Συντηρητής Ξενοδοχείου - Σκιάθος

Δήμος Σκιάθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Marpunta Resort, στην Αλόννησο, μέλος της συλλογής Santikos Collection, αναζητά για το καλοκαίρι του 2018: Συντηρητή Ξενοδοχείου Μοιραστείτε μαζί μας το πάθος της ξεχωριστής φιλοξενίας και να χαρίσουμε νέες εμπειρίες στους επισκέπτες που θα επιλέξουν το ξενοδοχείο μας. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Πτυχίο σχολής...

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Suites στη Μύκονο ζητά να προσλάβει για εργασία: Τεχνικό Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητο προσόν: 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Παρακαλούμε να αποσταλούν μόνο βιογραφικά που τηρούν τα απαραίτητα προσόντα.

13 Αυγ
Δήμος Σκιάθου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στη Σκιάθο, για την παρακάτω θέση Καμαριέρες  (κωδ: ΚΑΜ ΣΚΘ)

06 Αυγ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Υδραυλικού / Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών Ευχάριστος χαρακτήρας Γνώση ξένων γλωσσών Ομαδικό πνεύμα

02 Αυγ
Δήμος Σκιάθου [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Από ξενοδοχείο στη Σκιάθο ζητείται Barman / Barwoman / Barista Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα στην εργασία Προσφέρονται: Αποδοχές αναλόγως προσόντων Διαμονή

02 Αυγ

Οperations Manager – Σκιάθος Απαιτούμενα προσόντα: Επικοινωνιακές δεξιότητες Συνέπεια και ικανότητα αποδοτικής διαχείρισης χρόνου Διάθεση φιλοξενίας Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαχείρισης παραπόνων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση Γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων Πολύ