20 Ιουλ

Υπάλληλοι για το τμήμα Τιμολόγησης - Ταμείων (Σχηματάρι)

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανώνυμη Εισαγωγική Εταιρεία με Οικιακό Εξοπλισμό & έδρα στο Σχηματάρι, ζητά δυναμικά στελέχη για το τμήμα Τιμολόγησης-Ταμείων (έκδοση παραστατικών, οργάνωση...

Σχετικες Αγγελιες

22 Νοε
Χαλκίδα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΙΚΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ]

Ανώνυμη Εισαγωγική Εταιρεία με Οικιακό Εξοπλισμό & έδρα στο Σχηματάρι, ζητά δυναμικά στελέχη για το τμήμα Τιμολόγησης-Ταμείων (έκδοση παραστατικών, οργάνωση

22 Νοε

Μεγάλη εταιρεία με έδρα στο Σχηματάρι, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο για το Τμήμα Προμηθειών . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

05 Δεκ
Δήμος Κερκυραίων [METRO]

Για το κατάστημα χονδρικής μας στην Κέρκυρα επιθυμούμε να προσλάβουμε: Υπαλλήλους Τμήματος Κρεοπωλείου Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση του κλάδου Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Θα προτιμηθούν οι υποψήφιοι που έχουν κάποιες

21 Νοε
Αθήνα [Altel]

H ALTEL σε συνεργασία με την ΗΡΩΝ (υπηρεσίες παροχής ενέργειας) προσφέρει μερική απασχόληση για λογαριασμό της

21 Νοε
Αθήνα [SPORTS ON BOARD]

Η Sports on Board εμπορικοί αντιπρόσωποι, ενδυμάτων υποδημάτων, ζητά νέο - νέα εως 28 ετών για Υποστήριξη στο Τμήμα Πωλήσεων Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Πολύ καλή γνώση αγγλικών Επιπλέον ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν Πολύ καλή γνώση MS office Ικανότητα διατήρησης πολλών εργασίων