20 Ιουλ

Αποθηκάριος - Xαλκίδα

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Πυθέας Αλιεύματα, που δραστηριοποιείται στον χώρο της παρασκευής, επεξεργασίας και εμπορίας αλιευμάτων, επιθυμεί να προσλάβει: Αποθηκάριος (AW06)...

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαρ
Δήμος Δράμας [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στη Δράμα Αποθηκάριο

22 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [SUPER MARKET FLORA]

Μεγάλη εμπορική εταιρία στη Μύκονο ζητεί Αποθηκάριο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων σε οργανωμένη αποθήκη Εμπειρία σε διαδικασίες logistics (συλλογή και συσκευασία παραγγελιών, παραλαβή και αποθήκευση προϊόντων) Γνώση χειρισμού φορητού RF τερματικού Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού

22 Μαρ
Δήμος Σκιάθου [SKIATHOS PALACE]

Το Skiathos Palace, δυναμικότητας 258 δωματίων, είναι ένα από τα πιο γνωστά και πολυτελή ξενοδοχεία των Σποράδων και βρίσκεται σε απόσταση 10 χλμ. από τη χώρα της Σκιάθου. Η ξενοδοχειακή μονάδα, αμφιθεατρικά κτισμένη, με υπέροχους κήπους και θέα τη μαγευτική παραλία των Κουκουναριών, που έχει χαρακτηριστεί

22 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα αναζητά Αποθηκάριο για την κεντρική μονάδα παραγωγής στο Κρυονέρι Αττικής. Αρμοδιότητες: Παραλαβή, έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων Διενέργεια απογραφών Διαχείριση χώρου

21 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, μεγάλη εμπορική επιχείρηση δομικών υλικών, επιθυμεί να προσλάβει Αποθηκάριο για την περιοχή του Κορωπίου. Κωδικός: AW06 Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΙΕΚ, ΤΕΙ ή AEI 3-5 ετών προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον ίδιο ή σε αντίστοιχο κλάδο Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης