20 Ιουλ

Αποθηκάριος - Xαλκίδα

Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Πυθέας Αλιεύματα, που δραστηριοποιείται στον χώρο της παρασκευής, επεξεργασίας και εμπορίας αλιευμάτων, επιθυμεί να προσλάβει: Αποθηκάριος (AW06)...

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Δήμος Κω [Xenodoxos ΕΠΕ]

H XenodoxoS, μια δυναμική εταιρία στον χώρο του ξενοδοχειακού management, ζητεί να προσλάβει για εποχική απασχόληση για τη σεζόν 2019, Για το ξενοδοχείο που διαχειρίζεται: Στην Κώ: www.kospalace.gr 4 αστέρων Αποθηκάριο Απαραίτητα προσόντα: Παραγγελιοδοσία και καταχώριση τιμολογίων μέσω συστήματος αποθήκης SoftOne

13 Δεκ
Αθήνα [E-GATE]

Η Ε-Gate, η οποία προσφέρει μεγάλη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα της και να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρούσι: Αποθηκάριο / Οδηγό (Κωδικός θέσης: Log 1018) Περιγραφή θέσης: Εκτέλεση και έλεγχος των παραγγελιών, μέσω του λογισμικού Singular Logic Prime που

12 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα, αναζητά Αποθηκάριο για την κεντρική μονάδα παραγωγής στο Κρυονέρι Αττικής. Αρμοδιότητες: Παραλαβή, έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων Διενέργεια απογραφών Διαχείριση χώρου

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητείται Αποθηκάριος με προϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

12 Δεκ
Δήμος Ρόδου [ATRIUM HOTELS]

Τα ATRIUM HOTELS είναι μια συλλογή από κάποια από τα καλύτερα ξενοδοχεία 5 αστέρων στην Ρόδο και σε όλη την Ελλάδα. Συνδυάζοντας την ελληνική παράδοση στη φιλοξενία και ζεστασιά με κορυφαία ποιότητα, καινοτόμα αρχιτεκτονική, άνεση και εξυπηρέτηση, προσφέρουμε στους πελάτες μας μια αξέχαστη εμπειρία. Τα