20 Ιουλ

Εργάτης

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΛΙΝΤΕ ΕΛΛΑΣ ΜΟΝ. ΕΠΕ η Ελληνική θυγατρική της The Linde Group Ζητάει Εργάτη για το εργοστάσιο της στην Μάνδρα Αττικής (Code: 7.2018) Περιγραφή Θέσης...

Σχετικες Αγγελιες

04 Οκτ
Αθήνα [Κρητικός Α.Ε.]

Η αλυσίδα supermarket ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για την περιοχή της Μαγούλας Αττικής

03 Οκτ
Αθήνα [FAMAR]

Η ΦΑΜΑΡ πολυεθνική εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το

05 Οκτ
Αθήνα [ΞΥΛΟΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ]

Ζητείται Εργάτης από βιοτεχνία επίπλων στην Αθήνα (περιοχή Ολυμπιακού Σταδίου). Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

19 Οκτ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη εξής θέση: Αρτοποιός / Αρτεργάτης (στη Λυκόβρυση) Προφίλ υποψηφίου - Απαραίτητα προσόντα: Ικανότητα ανταπόκρισης σε ωράριο βαρδιών Εκπληρωμένες στρατιωτικές

18 Οκτ
Δήμος Δέλτα [Εργοστάσιο]

Ζητείται Εργάτης Μετάλλου / Ηλεκτροσυγκολλητής με εμπειρία, από εργοστάσιο στη Σίνδο. Μόνιμη θέση εργασίας, πλήρης απασχόληση. Βιογραφικό απαραίτητο. Τηλ.: 6980 399538, 2310 728500, 09:00-17:00. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]