20 Αυγ

Τεχνολόγος τροφίμων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από βιομηχανία τροφίμων στο Κρυονέρι Αττικής ζητείται τεχνολόγος τροφίμων για απασχόληση στην παραγωγή. Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί ανάλογα. Ηλικία 25-35 ετών με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστολή βιογραφικού στο : plantmanager@geodinet.gr

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά Τεχνολόγο Τροφίμων ή Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων Τ.Ε. με αγγλικά επιπέδου Β2 (Lower), πιστοποίηση υπολογιστών ECDL ή ισοδύναμο και απαραίτητα 5 ετών εμπειρία στη λειτουργία χημικού εργαστηρίου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Νοε
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για άμεση πρόσληψη για μονάδα στο Χαλάνδρι Τεχνολόγος Αξονικού Τομογράφου (κωδ: CΤC18) Προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ακτινολογίας και ακτινοθεραπείας επιθυμητό Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή

15 Νοε
Δήμος Θέρμης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε. με έδρα τη Νέα Ραιδεστό επιθυμεί να προσλάβει υποψήφιο για τη θέση του Τεχνολόγου Τροφίμων Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Πτυχίο ανώτερης εκπαίδευσης (τμήματος τεχνολογίας τροφίμων) Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 (δύο) ετών στον κλάδο των τροφίμων / της εστίασης

08 Νοε
Δήμος Τανάγρας [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα, ζητά Τεχνολόγο Τροφίμων στα Οινόφυτα. Προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο τεχνολόγου τροφίμων Τρία (3) έως πέντε (5) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο περιβάλλον βιομηχανίας Θα

07 Νοε
Δήμος Μαντουδίου-Λίμνης-Αγίας ʼννας [ΚΕΝΤΡΗΣ Α.Ε.]

Εταιρία παραγωγής και εμπορίας αγροτικών προϊόντων (ελιές, λαχανικά) στη βόρεια Εύβοια αναζητά: Τεχνολόγο Τροφίμων / Χημικό Μηχανικό για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: αντίστοιχη προϋπηρεσία, εμπειρία σε συστήματα ποιότητας, γνώση Η/Υ και γνώση αγγλικών επιθυμητή. Ωράριο εργασίας: