20 Αυγ

Τεχνολόγος τροφίμων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από βιομηχανία τροφίμων στο Κρυονέρι Αττικής ζητείται τεχνολόγος τροφίμων για απασχόληση στην παραγωγή. Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί ανάλογα. Ηλικία 25-35 ετών με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστολή βιογραφικού στο : plantmanager@geodinet.gr

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [RANDSTAD]

Είσαι ένας φιλόδοξος Τεχνολόγος Τροφίμων, έτοιμος να κάνεις το επόμενο βήμα στην επαγγελματική σου σταδιοδρομία; Έχεις εργαστεί ως Τεχνολόγος Τροφίμων στο περιβάλλον μιας οργανωμένης βιομηχανίας; Εάν η απάντησή σου είναι ναι, και θέλεις να εργαστείς ως Τεχνολόγος Τροφίμων στo πλαίσιo μεγάλης

08 Φεβ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει, αναζητεί Τεχνολόγο Τροφίμων ΤΕΙ ή Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τεχνολόγου Τροφίμων ΤΕΙ ή Τεχνολόγου Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ (Word, Excel κλπ) επιπέδου ECDL ή αντίστοιχου Γνώση αγγλικής

28 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Ζητείται Τεχνολόγος Τροφίμων από εταιρεία παραγωγής τροφίμων με έδρα τη Νεοχωρούδα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τεχνολόγου Τροφίμων, Γνώση συστημάτων διαχείρισης τροφίμων, Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας, Κατοχή Ι.Χ

15 Φεβ
Δήμος Θέρμης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε. με έδρα τη Νέα Ραιδεστό επιθυμεί να προσλάβει υποψήφιο για τη θέση του Τεχνολόγου Τροφίμων Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Πτυχίο ανώτερης εκπαίδευσης (Τμήματος Τεχνολογίας Τροφίμων) Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 (δύο) ετών στον κλάδο των τροφίμων / της εστίασης

12 Φεβ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για εγκατάσταση στο Χαλάνδρι: Τεχνολόγος Ακτινολογικού Τμήματος  Κωδικός: APC 18 Προσόντα: Πτυχίο ραδιολογίας – ακτινολογίας Τ.Ε.Ι. (επιθυμητό) Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ακτινολογικό τμήμα Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη