20 Αυγ

Τεχνολόγος τροφίμων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από βιομηχανία τροφίμων στο Κρυονέρι Αττικής ζητείται τεχνολόγος τροφίμων για απασχόληση στην παραγωγή. Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί ανάλογα. Ηλικία 25-35 ετών με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστολή βιογραφικού στο : plantmanager@geodinet.gr

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά Τεχνολόγο Τροφίμων ή Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων Τ.Ε. με αγγλικά επιπέδου Β2 (Lower), πιστοποίηση υπολογιστών ECDL ή ισοδύναμο και απαραίτητα 5 ετών εμπειρία στη λειτουργία χημικού εργαστηρίου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Σεπ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για άμεση πρόσληψη για μονάδα στο Χαλάνδρι Τεχνολόγος Αξονικού Τομογράφου (κωδ: CΤC18) Προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ακτινολογίας και ακτινοθεραπείας επιθυμητό Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών Γνώση αγγλικών, χειρισμού Η/Υ Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή

18 Σεπ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Η εταιρία Πυθέας Αλιεύματα, που δραστηριοποιείται στον χώρο της παρασκευής, επεξεργασίας και εμπορίας αλιευμάτων, επιθυμεί να προσλάβει Τεχνολόγο Τροφίμων με έδρα την Τριάδα Ευβοίας. Κωδ.: AFT08 O/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνολόγου τροφίμων Καλή γνώση αγγλικών Δεν

14 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Τεχνολόγο Τροφίμων Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή αντίστοιχο ξένου πανεπιστημίου στην τεχνολογία τροφίμων Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τμήμα τουλάχιστον 2 χρόνια Άριστη γνώση Η/Υ Πολύ καλή γνώση

14 Σεπ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά: Τεχνολόγο Τροφίμων ή Τεχνολόγο Μηχανικό Φυσικών Πόρων Περιβάλλοντος ή Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων με Lower και ECDl ή ισοδύναμο. Αφορά αποκλειστικά το Νομό Αττικής. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]