12 Ιουλ

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Πελατών

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Mellon είναι ένας πολυεθνικός Όμιλος εταιρειών με έδρα στην Αθήνα και περισσότερους από 4.500 εργαζόμενους, έχει παρουσία σε 12 χώρες στην ευρύτερη περιοχή...

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Ζητούνται νέοι-ες για να επανδρώσουν το τμήμα εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων μεγάλης αναπτυσσόμενης εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια λόγου Διαπραγματευτικές ικανότητες Ομαδικότητα Μεθοδικότητα στην επικοινωνία Αντίληψη

12 Μαρ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Έμπειροι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πωλήσεων Volton Η RedCall είναι ένα σύγχρονο contact center που εξειδικεύεται στην εξυπηρέτηση πελατών, καλύπτοντας ένα ευρύ φάσμα ειδικοτήτων, καθώς διαθέτει τα μέσα και την τεχνογνωσία που απαιτούνται για την άμεση επίτευξη των στόχων της. Η RedCall, εταιρία με 20ετή

12 Μαρ

01 Μαρ
Αθήνα [alphaomegasolutions]

Ζητούνται νέοι-ες για να επανδρώσουν το τμήμα εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων μεγάλης αναπτυσσόμενης εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια λόγου Διαπραγματευτικές ικανότητες Ομαδικότητα Μεθοδικότητα στην επικοινωνία Αντίληψη Παρέχονται: Μισθός σταθερός Μπόνους παραγωγικότητας Συνεχής εκπαίδευση Δυνατότητα εξέλιξης

15 Μαρ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία]

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών - Αθήνα Μεγάλη εταιρία με νέες εγκαταστάσεις στο κέντρο της Αθήνας (πλησίον μετρό Μεγάρου Μουσικής) ζητά να προσλάβει για πρωινή εργασία, ανθρώπινο δυναμικό για να επανδρώσει τμήμα διαχείρισης και εξυπηρέτησης πελατών. Ο/η κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος/η για