20 Ιουλ

ΤΗΛΕΦΩΝΉΤΡΙΑ

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ταχύτερα αναπτυσσόμενο Δίκτυο Arangia αναζητεί άτομο για πρωινή απασχόληση στο τμήμα της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης για προώθηση . Απαιτήσεις : * Εμπειρία...

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Πανελλήνια [STICKY]

Υπάλληλος Γραφείου / Τηλεφωνήτρια Απαραίτητα προσόντα-αρμοδιότητες: Ηλικία έως 35 ετών για στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες, ευχάριστη φωνή Άπταιστα αγγλικά (γραπτός και προφορικός λόγος) (επιθυμητή δεύτερη ξένη γλώσσα) Άτομο ώριμο, ευέλικτο,

19 Οκτ
Καλλιθέα [ARANGIA]

Το ταχύτερα αναπτυσσόμενο Δίκτυο Arangia αναζητάει έναν Διευθυντή ομάδας πωλήσεων. Απαιτήσεις : * Εμπειρία σε κλάδους Χρηματοοικονομικών-Ασφαλιστικών

19 Οκτ

Εταιρία στην Καλλιθέα αναζητεί άτομο για 4ώρη απογευματινή απασχόληση Απαιτήσεις : * Απόφοιτος Οικονομικής- Χρηματοοικονομικής Σχολής * Άνεση στην

19 Οκτ

Εταιρία στην Καλλιθέα με ανθρώπους με πάνω από 30 χρόνια εμπειρία στο χρόνο αναζητεί νέους συνεργάτες για να στελεχώσει τα νέα της γραφεία στην Καλλιθέα.

18 Οκτ
Καλλιθέα

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ με υψηλούς στόχους ζητούνται για την στελέχωση καταστήματος franchise επώνυμης αλυσίδας με δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου. Προσφέρεται σταθερό