20 Ιουλ

Ζητούνται άτομα για το πόστο του Σέρβις και του Μπουφέ

Κηφισιά
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Health cafe στη περιοχή της Νέας Κηφισιάς αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση των πιο κατω ειδικοτήτων: μπουφέ(κοπέλες),service και delivery. Οι υποψήφιες/οι...

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουλ
Αθήνα

Ζητώ 2 Σερβιτόρες η μία πρωίκαι η άλλη βράδυκαι εναν πρωινό μπαριστα 20 με 30 χρονών απαραίτητες γνώσειςστον καφέ και προϋπηρεσία στον κλάδο της εστίασης,για

30 Ιουλ
Πειραιάς [BigBen\'s Haunt]

Ζητείται νέα/νέος για μπουφέ και νέα/νεος για σερβις σε καφε/brunch στον Πειραια Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 600,00€ έως 800,00€

20 Ιουλ
Περιφερειακή ενότητα Κυκλάδων

Barwoman και σερβιτόρες με εμπειρία ζητούνται για μπαρ στη Σεριφο.(σεζόν 2016-από Πάσχα).Διαμονη περιλαμβάνεται.Αποστολη βιογραφικών με απαραίτητη φωτογραφία

20 Ιουλ
Αθήνα

Ο IANOS αναζητά άτομα για service για το ΙΑΝΟS CAFE στην Αθήνα, Σταδίου 24! Απαραίτητα Προσόντα: Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ευγένεια, προθυμία, ομαδικό πνεύμα

07 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

https://www.mandynamic.grγια δωρεάν υποβολή βιογραφικών - αιτήσεων. Ζητούνται από καφετέρια στο Αιγάλεω, Αθήνα οι παρακάτω ειδικότητες 3 Barista με σχετική