10 Ιαν

ΕΡΓΑΤΕΣ και εργάτριες, ζητούνται για μόνιμη απασχόληση στην περιοχή του Θριασίου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΡΓΑΤΕΣ και εργάτριες, ζητούνται για μόνιμη απασχόληση στην περιοχή του Θριασίου με γνώσεις αποθήκης.
Τηλ .6984613574 Κος Γιώργος 09:00-17:00

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Αθήνα [Πιστοποιημένο εργαστήριο παρασκευής σάντουιτς]

Από πιστοποιημένο εργαστήριο παρασκευής σάντουιτς ζητούνται Εργάτες / Εργάτριες Παρασκευής Σάντουιτς για τον χώρο παραγωγής. Mόνιμη εξαήμερη oχτάωρη απογευματινή απασχόληση (εκτός Σαββάτου). Αρχικός μισθός: 700 ευρώ καθαρά και ασφάλιση. Απαραίτητες δεξιότητες: Υπευθυνότητα, αντίληψη,

15 Ιαν
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών αναγκών της αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Κάτω Πατήσια

15 Ιαν
Αθήνα [Εκπαιδευτικός οργανισμός]

Εκπαιδευτικός οργανισμός στα Βόρεια Προάστια ζητά να προσλάβει Οδηγό Σχολικού Λεωφορείου (με μερική απασχόληση) Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Δ' τάξης (λεωφορεία μεταφοράς προσώπων που έχουν περισσότερες από 8 θέσεις επιβατών εκτός της θέσης του οδηγού) Πιστοποιητικό

15 Ιαν
Αθήνα [LIDL]

Βοηθός Διευθυντή/τριας Καταστήματος (μερική απασχόληση) στη Μεταμόρφωση Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους

15 Ιαν

Βοηθός Διευθυντή/τριας Καταστήματος (μερική απασχόληση) στη Μεταμόρφωση Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους