19 Ιουλ

Sales Advisor - Κέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Role title: Sales Advisor Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Location: Οι Sales Advisors μας προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματα μας, ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας, αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντας τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης. Τι...

Σχετικες Αγγελιες

21 Νοε
Δήμος Κερκυραίων [VODAFONE]

Role title: Sales Advisor Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Location: Οι Sales Advisors μας προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματά μας, ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας, αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντάς τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης. Τι

13 Δεκ
Δήμος Κερκυραίων [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Κέρκυρας: Sales Representative Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την

13 Δεκ
Δήμος Κερκυραίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Παιδαγωγός Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο παιδαγωγικών σπουδών Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας Σχετικός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Ικανότητα συνεργασίας και επικοινωνίας, οργάνωσης και προγραμματισμού Ικανότητα να διαμορφώνει

12 Δεκ
Δήμος Κερκυραίων [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink’s Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ' ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

12 Δεκ
Δήμος Κερκυραίων [STARBUCKS]

H Marinopoulos Coffee Company ζητά να προσλάβει για το κατάστημα Starbucks που βρίσκεται στην Κέρκυρα για μόνιμη απασχόληση Barista Κωδικός: ΒΑRK – 18 Ενδεικτικά καθήκοντα της θέσης: Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες, σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας και τις