19 Ιουλ

Sales Advisor - Κέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Role title: Sales Advisor Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Location: Οι Sales Advisors μας προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματα μας, ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας, αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντας τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης. Τι...

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [VODAFONE]

Role title: Sales advisor Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Location: Οι sales advisors μας, προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματά μας ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντάς τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης. Τι

19 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα MayorLa Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση αγγλικών

19 Μαρ

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Σερβιτόρου - Βοηθός Σερβιτόρου Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Καλή γνώση αγγλικών Συμπληρωματικές

19 Μαρ

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Α’ Μάγειρες Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση μεσογειακής κουζίνας Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική

19 Μαρ

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για την σεζόν 2019 στη θέση: Υπαλλήλους Υποδοχής Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο Τουριστικής Σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Πολύ καλή