19 Ιουλ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ MINI MARKET

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για εργασία σε Mini Market στο Ηράκλειο Κρήτης.
Αρμοδιότητες:
Εξυπηρέτηση πελατών και ταμείο. Τακτοποίηση ραφιών και παραλαβές προϊόντων.
Απαραίτητα Προσόντα:
Όρεξη για δουλειά.
Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
Η εταιρία προσφέρει:
Πλήρη απασχόληση, ασφάλιση και μισθό με όλα τα νόμιμα επιδόματα. Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: job.minimarket@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Δήμος Κω [HIP COLLECTION / TRESOR HOTELS]

To ολοκαίνουργιο ξενοδοχειακό συγκρότημα Lango Design Hotel Spa αναζητά για τη σεζόν 2018 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. άτομο για mini bar Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Απαιτούμενα προσόντα - δεξιότητες: Προϋπηρεσία  σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*, Ελλάδας ή εξωτερικού Άριστη γνώση της

02 Αυγ
Αθήνα [ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ - ΜΙΝΙ MARKET]

Αναψυκτήριο - Mini Market στη Μεταμόρφωση ζητά να προσλάβει Υπάλληλο καταστήματος. Θέση εργασίας μερικής ή πλήρους απασχόλησης

02 Αυγ
Αθήνα [TOTAL RETAIL SOLUTIONS]

Αναψυκτήριο - Mini Market στους Θρακομακεδόνες ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Καταστημάτος

01 Αυγ
Δήμος Ηρακλείου [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

23 Ιουλ
Αθήνα [Grant Thornton]

Grant Thornton Greece is a member firm of Grant Thornton International Limited (GTIL), one of the leading organizations delivering audit, tax and advisory