19 Ιουλ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ MINI MARKET

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για εργασία σε Mini Market στο Ηράκλειο Κρήτης.
Αρμοδιότητες:
Εξυπηρέτηση πελατών και ταμείο. Τακτοποίηση ραφιών και παραλαβές προϊόντων.
Απαραίτητα Προσόντα:
Όρεξη για δουλειά.
Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
Η εταιρία προσφέρει:
Πλήρη απασχόληση, ασφάλιση και μισθό με όλα τα νόμιμα επιδόματα. Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: job.minimarket@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Αθήνα [Mini Market]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ άτομο έως 35 ετών από μίνι μάρκετ στα Βόρεια προάστια. Βιογραφικά στο e-mail: thanosaggelopoulos@yahoo

10 Οκτ
Πειραιάς [Lloyds Register]

ABOUT THE LLOYD’S REGISTER GROUP Who we are Lloyd’s Register is one of the world’s leading providers of professional services for engineering and technology

08 Οκτ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Adecco HR is the global leader in HR services, certified in Greece with ISO 9001:2015 in the fields of search and selection services and temporary placement. Adecco is currently seeking, on behalf of its client, a multinational company, for a dynamic professional to cover the following position: Sales Marketing Administrative Assistant Job Description: Provides administrative support to Sales Strategy Marketing department in development and implementation...

... of marketing sales projects for region markets Provides the information to members and employees (local and corporate

Tags:

01 Οκτ
Δήμος Ηρακλείου [KALOGERAKI]

H βιομηχανία γάλακτος Καλογεράκη, που δραστηριοποιείται στον χώρο του τροφίμου, παράγοντας και διανέμοντας γαλακτοκομικά προϊόντα, αναζητά άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Στέλεχος για το Τμήμα Marketing Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Marketing ή σε αντίστοιχο τμήμα Προϋπηρεσία

01 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ για mini market στην Κηφισιά, προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 μηνών, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Βιογραφικά στο e-mail: a.rapan@patentagroup.gr