19 Ιουλ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ MINI MARKET

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο για εργασία σε Mini Market στο Ηράκλειο Κρήτης.
Αρμοδιότητες:
Εξυπηρέτηση πελατών και ταμείο. Τακτοποίηση ραφιών και παραλαβές προϊόντων.
Απαραίτητα Προσόντα:
Όρεξη για δουλειά.
Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
Η εταιρία προσφέρει:
Πλήρη απασχόληση, ασφάλιση και μισθό με όλα τα νόμιμα επιδόματα. Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: job.minimarket@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Βlue Lagoon Village στη Κέφαλο της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Ταμία Mini Market (Blue Lagoon Village) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση

13 Δεκ

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Resort στην περιοχή Λάμπη της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Πωλήτρια / Ταμίας Mini Market (Βlue Lagoon Resort) Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου (πτυχίο AEI ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών,

12 Δεκ
Δήμος Ζακύνθου [ELEON GRAND RESORT]

Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητά την παρακάτω θέση για το ξενοδοχείο της Atlantica Eleon Grand στη Ζάκυνθο, για τη σεζόν 2019. Προσωπικό Mini Market Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 1 έτους, σε ανάλογη θέση Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

11 Δεκ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει Υπάλληλο για το Mini Market του ξενοδοχείου για την τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία στις λιανικές πωλήσεις Γνώση χειρισμού Η/Υ και Micros – ταμπλό, ή όποιο άλλο πρόγραμμα POS Απαραίτητη η γνώση

10 Δεκ
Δήμος Λευκάδας [CRYSTAL WATERS]

Tο ολοκαίνουργιο ξενοδοχείο Crystal Waters στη Λευκάδα ζητεί Άτομο για το Τμήμα Marketing με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]