18 Ιουλ

YΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ. ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ ,ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ

Σχετικες Αγγελιες

04 Οκτ
Αθήνα [MAYORAL HELLAS]

Ζητείται Yπάλληλος Γραφείου από εμπορική εταιρεία παιδικών ενδυμάτων με έδρα στους Αμπελόκηπους. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Περιγραφή θέσης:

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /

26 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ]

Η ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ ζητεί για απασχόληση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Υπάλληλο Γραφείου απόφοιτο ΑΕΙ διοίκησης επιχειρήσεων ή άλλης σχετικής ειδικότητας για πλήρη απασχόληση στο τμήμα διοικητικής υποστήριξης – γραμματεία υποδοχής. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να έχει κατ’

20 Οκτ
Θεσσαλονίκη

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727 (ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 18.00-20.00.

20 Οκτ
Αθήνα [Adecco]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001