18 Ιουλ

YΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ. ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ ,ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΜΑΒΙΚΑΛ ΑΕ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ,ΑΡΧΕΙΟΘΕΤΗΣΕΙΣ, Απαραίτητα Προσόντα:ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ Η/Υ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Η εταιρία προσφέρει:

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΡΤΙΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ Η/Υ ΣΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ (MICROSOFT OFFICE,OUTLOOK,INTERNET). ΤΗΛΕΦΩΝΑ : 2310-689843,2310-689844 , email : info@albatextile.gr

01 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΖΕΣΗ ΜΕΠΕ]

Υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: Γραμματειακή και τηλεφωνική υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία σε τηλεφωνική προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών Η εταιρία προσφέρει:

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

20 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΟΜΙΛΟΣ ALUMIL]

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής προϊόντων διέλασης αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Architect Consultants Manager (Κωδ. ACM-19) με έδρα την Ευκαρπία. Περιγραφή θέσης: Συνεχής