18 Ιουλ

YΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ. ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ ,ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ

Σχετικες Αγγελιες

27 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση Υπαλλήλου Γραφείου για άμεση πρόσληψη. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητο προσόν: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας. Προσφέρονται: διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,

16 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλος Γραφείου Διοικητικών Αγορών (ορισμένου χρόνου) στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους

12 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Αχιλλέας]

Γραμματιακη υποστηριξη Αρμοδιότητες: Υπεύθυνη Απαραίτητα Προσόντα: Γνωσεις Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Κάρτα ανεργίας Η εταιρία προσφέρει: Μισθός και ασφάλιση

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Mazda Manologlou]

υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

01 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACTION LINE]

H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για τη στελέχωση της θέσης του υπαλλήλου γραφείου για την εξυπηρέτηση των πελατών με άμεση διαθεσιμότητα στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η τουλάχιστον