18 Ιουλ

YΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ. ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ ,ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Αθήνα [MECO EXPERTS]

Ζητείται Yπάλληλος Γραφείου από τεχνική εταιρεία πραγματογνωμόνων στην Αγ. Παρασκευή. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Αρμοδιότητες: Eπικοινωνία με

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Γιωργήδες Volvo]

Γιωργήδες Volvo η εταιρία μας, συνεργείο φορτηγών, αυτοκινήτων, εμπορία ανταλλακτικών και αυτοκινήτων με έδρα στην περιοχή Β' ΚΤΕΟ Καλοχώρι Θεσσαλονίκης επιθυμεί να καλύψει την θέση Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή (κατά προτίμηση άνδρας) για τη διαχείριση παραστατικών και τηλεφωνικού

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων για μερική ή πλήρη απασχόληση Αρμοδιότητες: - οργάνωση - παραγγελιοληψία - τιμολόγηση - παρακολούθηση αποθεμάτων - τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών - ικανότητα διαχείρισης χρόνου. Απαραίτητα Προσόντα: - Εμπειρία στην παραγγελιοληψία. - Καλή γνώση ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ 5. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Kαλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας. Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό...

... πακέτο αποδοχών.

-Προοπτικές εξέλιξης.

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο email:info@loukas-bagno.gr

fax:2310464981

Επικοινωνία 11:00-13:00 στο τηλέφωνο 231046403

Κατάστημα: Εύοσμος Θεσσαλονίκης

Tags:

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Υπάλληλος Γραφείου Η εταιρία ΔΜ Ζαχαρόπουλος ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. – Powerz, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητεί για πλήρη απασχόληση υπάλληλο γραφείου, για την εμπορική διεύθυνση που εδρεύει στη ΒΙ.ΠΕ. Καλοχωρίου. Βασικά καθήκοντα:

12 Δεκ
Πεδίον του Άρεως

YΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου από εταιρεία Πληροφορικής. Απαραίτητα εμπειρία, άριστη γνωση και εξοικείωση με νέες τεχνολογίες/διαδίκτυο, Τριτοβάθμια εκπαίδευση, Αγγλικά,