18 Ιουλ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ ME ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ(ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ) ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΑΣ.ΩΡΑΡΙΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ 13:15-17:15 KAI ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13:15-15:00.ΤΙΜΗ 300 ΕΥΡΩ ΑΝΑ ΜΗΝΑ.

Telephone
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουλ
Αθήνα [safecare.gr]

Ζητείται ειδικός παιδαγωγός η από άλλο παρεμφερή κλάδο για παράλληλη στήριξη κοριτσιού 8 ετών με σύνδρομο down Είδος Εργασίας: Ελεύθερος

08 Αυγ
Αθήνα [Φορέας που δραστηριοποιείται στο χώρο κοινωνικής μέριμνας]

Ζητείται από φορέα που δραστηριοποιείται στο χώρο κοινωνικής μέριμνας για παιδιά προσχολικής και σχολικής ηλικίας με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών φύλαξης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών σε ξενοδοχεία της Αθήνας 4 και 5 αστέρων Παιδαγωγός για δημιουργική απασχόληση παιδιών Κωδικός

07 Αυγ
Δήμος Κορινθίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Παιδαγωγός / Παιδοκόμος για την Κόρινθο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο παιδαγωγικών σπουδών Σχετική επαγγελματική ικανότητα και εμπειρία Ικανότητα να διαμορφώνει σχέσεις ασφάλειας και εμπιστοσύνης με τα παιδιά Ικανότητα συνεργασίας και επικοινωνίας [Για να στείλετε το βιογραφικό

07 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Παιδαγωγός Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο παιδαγωγικών σπουδών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Σχετικός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Ικανότητα συνεργασίας και επικοινωνίας, οργάνωσης και προγραμματισμού Ικανότητα να διαμορφώνει

07 Αυγ
Δήμος Αιγιαλείας [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]