18 Ιουλ

Υπεύθυνος Πωλήσεων - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία εμπορίας στον χώρο των υλικών συσκευασίας ζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων Αναφερόμενος/η στον εμπορικό διευθυντή και έχοντας ως βάση την Αθήνα θα είναι υπεύθυνος/η για την ανάπτυξη των πωλήσεων και την προώθηση των προϊόντων σε χονδρέμπορους Β2Β πελάτες στις περιοχές ευθύνης του/της....

Σχετικες Αγγελιες

15 Μαρ
Πανελλήνια [HR PARTNERS CONSULTANTS EE]

Η HR Partners για λογαριασμό της εταιρίας GRIGI αναζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων Χονδρικής Νότιας Ελλάδας στον κλάδο των καλλυντικών με έδρα την Αθήνα. Περιγραφή θέσης και αρμοδιότητες: Υπεύθυνος τόσο για τη διαχείριση και την ανάπτυξη του πελατολογίου, όσο και για την επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών

19 Μαρ
Πανελλήνια [Εταιρία Marketing]

3 νέες θέσεις άμεσης κάλυψης Στελέχη Πωλήσεων Η καλύτερη εταιρία Marketing και Επικοινωνίας για το 2018 επιθυμεί να εντάξει, 3 νέους υποψήφιους για το τμήμα των Πωλήσεων. Η εταιρία προσφέρει: Ελκυστικό σύστημα αμοιβών Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον Πλήρη και δωρεάν εκπαίδευση Προοπτικές

19 Μαρ

Εκπρόσωποι Πωλήσεων Ο οργανισμός της We Athens, επίσημος συνεργάτης μεγάλων εταιριών, στο πλαίσιο επέκτασης του αναζητά νέα άτομα για τη στελέχωση των τμημάτων του. Ο οργανισμός μας αναπτύσσεται διαρκώς στους τομείς προώθησης project και παροχής υπηρεσιών και αναζητά 3 άτομα, άμεσα διαθέσιμα στo κέντρο

18 Μαρ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων – Αθήνα Στο πλαίσιο ανάπτυξης και ενδυνάμωσης των δραστηριοτήτων του γνωστός όμιλος επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο/η πωλήσεων με πελάτες. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή κολεγίου Εμπειρία (τουλάχιστον 2 ετών) σε πωλήσεις παροχής υπηρεσιών Ευχέρεια στη

14 Μαρ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Θέλεις να εργαστείς ως Υπεύθυνος Ανάπτυξης Πωλήσεων σε μία μεγάλη εταιρία στο χώρο του φωτισμού; Έχεις εμπειρία στις χονδρικές πωλήσεις φωτισμού ή ηλεκτρολογικού υλικού και ψάχνεις το επόμενό σου βήμα; Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει