18 Ιουλ

Υπεύθυνος Πωλήσεων - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία εμπορίας στον χώρο των υλικών συσκευασίας ζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων Αναφερόμενος/η στον εμπορικό διευθυντή και έχοντας ως βάση την Αθήνα θα είναι υπεύθυνος/η για την ανάπτυξη των πωλήσεων και την προώθηση των προϊόντων σε χονδρέμπορους Β2Β πελάτες στις περιοχές ευθύνης του/της....

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Πανελλήνια [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για 3η συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace, αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στην Αθήνα Υπεύθυνο Πωλήσεων Εφαρμογών Λογισμικού για Λογιστικά Γραφεία (μισθοδοσία, λογιστική, φορολογία) Κωδικός: ATH.ΚΑ_ACC

22 Νοε
Πανελλήνια [Μεγάλη ξενοδοχειακή αλυσίδα]

Μεγάλη ξενοδοχειακή αλυσίδα ζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων / Contracting Προσόντα / χαρακτηριστικά υποψηφίου: Εργασιακή εμπειρία σε θέση υπευθύνου τμήματος πωλήσεων - contracting Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (γνώση γερμανικής γλώσσας θα συνεκτιμηθεί) Δυνατότητα ταξιδιών στην Ελλάδα και το εξωτερικό Γνώση της

17 Δεκ
Πανελλήνια [LEVER LEARNING]

Σύμβουλος Πωλήσεων Παρεμβάσεων για την Ανάπτυξη του Ανθρώπινου Δυναμικού - Αθήνα Η Lever, εταιρία παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών για την ανάπτυξη του δημόσιου και του ιδιωτικού τομέα, με δραστηριότητα στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά για τη στελέχωση των γραφείων της στην Αθήνα Σύμβουλο

14 Δεκ

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace, αναζητά για το τμήμα πωλήσεων στην Αθήνα Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP, CRM) Κωδικός θέσης: ATH.ΚΑ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής εμπειρία στον τομέα

14 Δεκ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσίας στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής και έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για την εξής θέση: Υπεύθυνος Καταστήματος Η θέση: Ο/η υπεύθυνος/η