18 Ιουλ

Προϊστάμενοι Αποθηκάριων / Ομαδάρχες Αποθήκης

Δήμος Ωραιοκάστρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε. με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων, ζητά: Προϊσταμένους Αποθηκάριων / Ομαδάρχες Αποθήκης Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα ζητεί για άμεση πρόσληψη προϊσταμένους αποθηκάριων – ομαδάρχες αποθήκης για...

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Δήμος Ηρακλείου [Ανώνυμη εταιρία]

Υπεύθυνο Αποθήκης Κύρια καθήκοντα: Οργάνωση και συντονισμός εργασιών των υπηρεσιών logistics (παραλαβές, αποθήκευση, διανομή, επιστροφές) Παρακολούθηση της ποιότητας, της ποσότητας, των αποθεμάτων, του κόστους και της αποτελεσματικότητας, της μετακίνησης και της αποθήκευσης των εμπορευμάτων

17 Δεκ
Αθήνα [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης Ανταλλακτικών Απαραίτητα προσόντα: Οργανωτική ικανότητα Εμπειρία σε αποθήκη ανταλλακτικών αυτοκινήτων Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης Διαρκής εκπαίδευση

17 Δεκ
Δήμος Κεφαλλονιάς [Εμπλυση κλαμπ]

Υπεύθυνος Αποθήκης / Αποθηκάριος Ένα από τα καλύτερα resorts του Ιονίου, γνωστό για τη μοναδική τοποθεσία του και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών του εδώ και 15 συναπτά έτη στο κοσμοπολίτικο Φισκάρδο της Κεφαλονιάς, το ξενοδοχειακό συγκρότημα Emelisse Nature Resort, δίνει τη δυνατότητα σε

17 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Από εταιρία στον Μαρκόπουλο Αττικής ζητείται Βοηθός Αποθήκης με εμπειρία στο ίδιο αντικείμενο. Ιδιαίτερα θα εκτιμηθεί η άδεια οδήγησης κατηγορίας Γ'. Μισθός ανάλογος προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Δεκ
Ανατολικής Αττικής [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, εισαγωγική εταιρία με έδρα στο Κορωπί, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Αποθήκης Σκοπός της Θέσης: Η οργάνωση, ο προγραμματισμός, ο συντονισμός και ο έλεγχος των εργασιών της αποθήκης ετοίμων, σύμφωνα με την περιγραφή εργασίας και τα δοθέντα KPI’s, καθώς και η διαχείριση του προσωπικού