18 Ιουλ

Αποθηκάριοι / Χειριστές Κλαρκ

Δήμος Ωραιοκάστρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε. με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων, ζητά: Αποθηκάριους / Χειριστές Κλαρκ Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα ζητεί για άμεση πρόσληψη αποθηκάριους – χειριστές κλαρκ για τη διαχείριση των αποθηκών της στη...

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [VICKO AE]

Η εταιρία VICKO, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης της στην εγχώρια αγορά, επιθυμεί να προσλάβει για τα καταστήματά της στην ανατολική κεντρική Θεσσαλονίκη Αποθηκάριους Απαιτούμενα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας τουλάχιστον Γ Βασική γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού

14 Αυγ
Πανελλήνια [DISCOUNT STORES]

Εταιρία στην Κύπρο που δραστηριοποιείται στον τομέα του χονδρικού και λιανικού εμπορίου (είδη υπεραγοράς) ζητά άμεσα να προσλάβει: Αποθηκάριους Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Αυγ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητoύνται για μόνιμη εργασία σε μεγάλες εταιρίες και εργοστάσια στη Γερμανία και για το παρακάτω επάγγεμα: Χειριστές Μηχανημάτων και Εγκαταστάσεων Απαραίτητα προσόντα: Με ή χωρίς γνώσεις γερμανικών (εάν χωρίς γερμανικά, απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών σε καλό επίπεδο) Καλή φυσική κατάσταση

13 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [GFP - GEORGIOU FLEXIBLE PACKAGING]

Η βιομηχανία εύκαμπτης πλαστικής συσκευασίας GFP – Georgiou Flexible Packaging ζητά να προσλάβει άτομα για την κάλυψη της θέσης: Χειριστές/τριες Συσκευαστικών Μηχανών Προφίλ υποψηφίων: Υπευθυνότητα, συνέπεια Ηλικία 25-40 ετών Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες Θα προτιμηθούν κάτοικοι της ευρύτερης περιοχής Η

13 Αυγ

Η βιομηχανία εύκαμπτης πλαστικής συσκευασίας GFP – Georgiou Flexible Packaging ζητά να προσλάβει άτομα για την κάλυψη της θέσης: Χειριστές Blown Film Extruder (Εξωθητήρων) Προφίλ υποψηφίου: Υπεύθυνος για το set-up και την ομαλή λειτουργία των μηχανών Ηλικία 25-40 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Δυνατότητα εργασίας σε