18 Ιουλ

Α\' & Β\' Σερβιτόρος - Σπέτσες

Νήσων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Α\´ Β\´ Σερβιτόρο Απαραίτητες προϋποθέσεις: 4 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση κρασιών Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα συνεργασίας Προσφέρονται: 6μηνη απασχόληση από...

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαρ
Νήσων [POSEIDONION GRAND HOTEL]

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί Α' και Β' Μάγειρες Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Ηλικία έως 35 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο boutique ή εστιατόριο Προσφέρονται: 5μηνη απασχόληση από τον Μάιο μέχρι τον Σεπτέμβριο

14 Μαρ

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί Α' Β' Σερβιτόρους Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Ηλικία έως 40 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο boutique ή εστιατόριο Πολύ καλή γνώση αγγλικών Προσφέρονται: 5μηνη απασχόληση από Μάιο μέχρι

20 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Σερβιτόρος  Βοηθός Σερβιτόρου Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Καλή γνώση αγγλικών Συμπληρωματικές

20 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Α' Σερβιτόρος A La Carte Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων ή/και εστιατόριο a la carte Άριστη ικανότητα

20 Μαρ
Δήμος Θήρας [Carpe Diem Exclusive Boutique Resort, Santorini]

Το πολυτελές κατάλυμα Carpe Diem Santorini, μέλος των Small Luxury Hotels of the World στον Πύργο Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Σερβιτόρο Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν τα παρακάτω προσόντα: Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε εστιατόριο ή ξενοδοχείο Καλές γνώσεις παρασκευής κοκτέιλ και καφέ θα