18 Ιουλ

Α\' & Β\' Σερβιτόρος - Σπέτσες

Νήσων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Α\´ Β\´ Σερβιτόρο Απαραίτητες προϋποθέσεις: 4 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση κρασιών Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα συνεργασίας Προσφέρονται: 6μηνη απασχόληση από...

Σχετικες Αγγελιες

01 Οκτ
Νήσων [POSEIDONION GRAND HOTEL]

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Α' Β' Σερβιτόρο Απαραίτητες προϋποθέσεις: 4 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση κρασιών Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα συνεργασίας Προσφέρονται: 6μηνη απασχόληση από

01 Οκτ

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Βοηθό Μάγειρα Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Ηλικία έως 35 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο boutique ή εστιατόριο Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα Προσφέρονται: 6μηνη

19 Οκτ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση των Σερβιτόρου Α' Σερβιτόρου Β' Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη η προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος ξενοδοχειακής σχολής Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών Ευχάριστος χαρακτήρας και

16 Οκτ
Κολωνάκι [Κιουζίν]

Ζητείται σερβιτόρος/α για πλήρη πενθήμερη απασχόληση με εμπειρία στο a la carte. Πλήρη ασφάλιση - ένσημα Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Εμπειρία: *

16 Οκτ
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

Το πολυτελές Castello Village Resort στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Σερβιτόρο Κεντρικού Εστιατορίου Απαραίτητα προσόντα: Ξενοδοχειακή εμπειρία 5 ετών σε ανάλογη θέση Απόφοιτος/η τουριστικής σχολής Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματικές ικανότητες: Ευχάριστη