18 Ιουλ

Α\' & Β\' Σερβιτόρος - Σπέτσες

Νήσων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Α\´ Β\´ Σερβιτόρο Απαραίτητες προϋποθέσεις: 4 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση κρασιών Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα συνεργασίας Προσφέρονται: 6μηνη απασχόληση από...

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Νήσων [POSEIDONION GRAND HOTEL]

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Α' Β' Σερβιτόρο Απαραίτητες προϋποθέσεις: 4 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση κρασιών Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα συνεργασίας Προσφέρονται: 6μηνη απασχόληση από

06 Αυγ

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Βοηθό Μάγειρα Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Ηλικία έως 35 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο boutique ή εστιατόριο Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα Προσφέρονται: 6μηνη

18 Ιουλ

17 Αυγ
Δήμος Θήρας [VEDEMA RESORT & MYSTIQUE]

Το ξενοδοχείο Vedema Resort, μέλος της Luxury Collection by Starwood Hotels Resorts στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2018. Σερβιτόρος Β' Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Άριστη γνώση τεχνικών service Άριστη γνώση Αγγλικών και προαιρετικά μίας

16 Αυγ
Δήμος Λουτρακίου-Αγίων Θεοδώρων [KIPRIOTIS VILLAGE]

To Perla Kitchen Bar, που βρίσκεται στο Λουτράκι, ζητά να προσλάβει Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία υγειονομικού