18 Ιουλ

Α\' & Β\' Σερβιτόρος - Σπέτσες

Νήσων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Poseidonion Grand Hotel στις Σπέτσες ζητεί: Α\´ Β\´ Σερβιτόρο Απαραίτητες προϋποθέσεις: 4 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώση κρασιών Ευχάριστος και φιλικός χαρακτήρας Πνεύμα συνεργασίας Προσφέρονται: 6μηνη απασχόληση από...

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels στην Κέρκυρα για τη στελέχωση των ξενοδοχείων της Blue Princess Beach Hotel 4 αστέρων All Inclusive, Λιαπάδες, Saint George Palace 4 αστέρων All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και των νέων ξενοδοχείων της Porto Demo Boutique Hotel 4 αστέρων Plus All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και Amour Holiday Resort 4 αστέρων All Inclusive, Σιδάρι, για

18 Δεκ
Δήμος Ρεθύμνης [ALIANTHOS GARDEN]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Alianthos Garden, δυναμικότητας 96 δωματίων, βρίσκεται στο χωριό Πλακιάς νότια του νομού Ρεθύμνης το οποίο επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο τύπου ΗΒ με σύστημα μπουφέ, για τη σεζόν 2019 (από 23 Απριλίου έως 05/ Νοεμβρίου): Σερβιτόρο Α' Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:

Tags:

18 Δεκ
Πανελλήνια [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com

18 Δεκ

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Alianthos Garden, δυναμικότητας 96 δωματίων, βρίσκεται στο χωριό Πλακιάς νότια του νομού Ρεθύμνης το οποίο επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο τύπου ΗΒ με σύστημα μπουφέ και Bar – Pool Bar, για τη σεζόν 2019 (23/Απριλίου έως 05/ Νοεμβρίου): Σερβιτόρο Α', Β' Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να

17 Δεκ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Palazzo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Σερβιτόρο Α' για bar Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση