18 Ιουλ

Φαρμακοποιός

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Φαρμακείο στη Λεμεσό, Κύπρος, ζητά ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος για στελέχωση.
Αρμοδιότητες:
- Συμβουλευτική και Εκτέλεση Συνταγών
- Συνδυαστική Πώληση και Προώθηση Συμπληρωμάτων Διατροφής
- Υποστηρικτική Πώληση Καλλυντικών

Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
- Θέληση για συνεχή εξέλιξη
- Δεκτικότητα στην εκπαίδευση
- Υπευθυνότητα και Συνέπεια
- Επικοινωνιακές ικανότητες (γραπτές και προφορικές)
- Κριτική σκέψη και ικανότητα λήψης αποφάσεων
- Εμπειρία σε πωλήσεις και προωθητικές ενέργειες θα θεωρηθεί προσόν
- Ελάχιστη εργασιακή εμπειρία 1 έτος σε κοινοτικό φαρμακείο

Απαραίτητες Γνώσεις :
- Βασική γνώση κανόνων συνταγογράφησης
- Δραστικές ουσίες φαρμάκων
- Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικών και γραπτών)
- Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και internet

Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών. Άριστο περιβάλλον εργασίας

Βίκυ Στάικου

Σχετικες Αγγελιες

31 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Medimart]

Ζητείται Φαρμακοποιός για παραφαρμακείο στην περιοχή της Κ. Τούμπας στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής γλώσσας και η χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. Απαραίτητη προϋπηρεσία στις πωλήσεις δερμοκαλλυντικών και ιατρικών-φαρμακευτικών ειδών καθώς και συμπληρωμάτων διατροφής. Επιθυμητή προϋπηρεσία σε θέματα-δαπάνες ΕΟΠΥΥ. Αποστολή βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com

17 Αυγ
Πανελλήνια [G. P. GREEN PROMOTIONS & SALES MON/ΠΗ ΙΚΕ ]

Προϊστάμενοι Υλοποίησης (SVR) Ο προϊστάμενος είναι υπεύθυνος για τη σωστή υλοποίηση των ενεργειών που αναλαμβάνει (διανομές εντύπων, προωθητικές ενέργειες) των πελατών της εταιρίας στην Αττική. Αρμοδιότητες: Διαχείριση προσωπικού Διασφάλιση τήρησης διαδικασιών Επίτευξη ημερήσιων στόχων

17 Αυγ

Προωθήτριες / Πωλήτριες (ISP) Η προωθήτρια είναι υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων – υπηρεσιών πελατών της εταιρίας σε επιλεγμένα καταστήματα (supermarkets, καλλυντικών, φαρμακεία, ηλεκτρικών ειδών) σε όλη την Αττική. Προσόντα: Συνεπής Επικοινωνιακή, δραστήρια Χαμογελαστή Καλή εμφάνιση Με

17 Αυγ

Διανεμητές/τριες Εντύπων  Κωδικός: D2D Ζητούνται άτομα επικοινωνιακά, καλής εμφάνισης, 18-45 ετών για διανομή φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε διανομές με χάρτη. Καθημερινή πρωινή απασχόληση, συνεχής εκπαίδευση και υψηλές αποδοχές με δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Οι

17 Αυγ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε]

Η Καραντινός Α.Ε. η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει: Οδηγό / Διανομέα για διανομή εμπορευμάτων στα συνεργαζόμενα καταστήματα / πελάτες. Βασική αποστολή είναι η υλοποίηση των παραγγελιών / κάλυψη των πελατών σε