18 Ιουλ

Καμαριέρα

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καμαριέρα
Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Δωματίων
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή

Telephone
Dimitris Papadopoulos

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Θήρας [SANTO MARIS]

Το Santo Maris Oia Luxury Suites Spa, το υπερπολυτελές ξενοδοχείο του Metaxa Hospitality Group στη Σαντορίνη, ζητά για το τμήμα housekeeping κατά τη σεζόν 2019: Απογευματινή Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση αγγλικών Προσφέρουμε:

27 Νοε
Δήμος Χερσονήσου [CRETA MARIS]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5 αστέρων του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα Housekeeping για τη σεζόν 2019: Απογευματινή Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή

17 Δεκ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητείται για μόνιμη απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Αθήνα, για την παρακάτω θέση Καμαριέρα (Κωδικός

17 Δεκ
Πανελλήνια [MIRAGGIO THERMAL SPA & RESORT]

Το Miraggio Thermal Spa Resort, 5* ξενοδοχειακό συγκρότημα στο Παλιούρι στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, αναζητά για τη νέα σεζόν Καμαριέρα (Maid) Κριτήρια υποψήφιας: Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών είναι επιθυμητή Απολυτήριο λυκείου επιθυμητό Διετής τουλάχιστον

14 Δεκ
Δήμος Πύργου [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά την παρακάτω ειδικότητα για τα ξενοδοχεία της στη Σκαφιδιά για τη σεζόν 2019: Καμαριέρα / Καθαρίστρια (κωδ.: ΗΚ_PYRGOS) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης Προσανατολισμό