18 Ιουλ

Καμαριέρα

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καμαριέρα
Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Δωματίων
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή

Telephone
Dimitris Papadopoulos

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα housekeeping Απογευματινή Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση Αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον

10 Αυγ
Δήμος Κω [IN GLOBE LTD]

Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στην Κω ζητά 20 υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης Housekeeper / Καμαριέρα Περιγραφή εταιρίας: Σκοπός: Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων του ξενοδοχείου, προσωπικού, διεύθυνσης και διατήρηση καθαριότητας δωματίων. Να είναι σε επιφυλακή όσον αφορά πτυχές

08 Αυγ
Δήμος Ηρακλείου [IN GLOBE LTD]

Η INGLOBE για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στο Ηράκλειο Κρήτης ζητά υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης: Housekeeper / Καμαριέρα Το ξενοδοχείο βρίσκεται στη χρυσαφένια αμμουδιά της Λυττού στη βόρεια ακτή της Κρήτης. Για όλα τα άλλα το χωριό Ανάληψη είναι μόλις 5 λεπτά με τα πόδια. Είναι ένα ήσυχο σημείο με

03 Αυγ
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2018 Καμαριέρη / Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνια επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην ελληνική γλώσσα Επιθυμητή γνώση

28 Ιουλ
Πανελλήνια [CASA DI GRECO]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΓΙΑ ΔΙΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗ Κος Μάρκος 6944905607