18 Ιουλ

Καμαριέρα

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καμαριέρα
Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Δωματίων
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή

Telephone
Dimitris Papadopoulos

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαρ
Θήρα [Homeric Poems]

ζητείται καμαριέρα για εποχιακή εργασία (Απρίλιος - Οκτώβριος) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή και γεύμα

25 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη Μύκονο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2019 Καμαριέρη / Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 χρόνων επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Εξαιρετική ικανότητα γραπτής και προφορικής επικοινωνίας στην ελληνική γλώσσα Επιθυμητή η γνώση

22 Φεβ
Δήμος Χερσονήσου [CRETA MARIS]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5 αστέρων του Metaxa Hospitality Group στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα Housekeeping για τη σεζόν 2019: Απογευματινή Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή

19 Μαρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα MayorLa Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Γνώση αγγλικών

19 Μαρ
Δήμος Πάρου [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

Maid / Καμαρίερα - Πάρος To ολοκαίνουργιο ξενοδοχειακό συγκρότημα SUMMER SENSES αναζητά για τη σεζόν 2019 νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους συνεργάτες. Μήπως είσαι ένας από αυτούς; Απαιτούμενα προσόντα – δεξιότητες: Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Εμπειρία στις διαδικασίες