18 Ιουλ

Βοηθοί Ζαχαροπλάστη - Σταυρός Αγ. Παρασκευής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει στο κατάστημά της στον Σταυρό Αγ. Παρασκευής για πλήρη απασχόληση:...

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

29 Νοε
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να προσλάβουν: 2 Βοηθούς Ζαχαροπλάστη (για Βόρεια και Νότια Προάστια) Περιγραφή θέσης: Nα συμμετέχει στην ποιοτική παρασκευή και την άριστη εμφάνιση των προϊόντων μας Να παρέχει την καλύτερη δυνατή

14 Δεκ
Δήμος Θέρμης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Aπό τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλή ζητούνται: Μάγειρες και Βοηθοί για μόνιμη απασχόληση με έδρα τη Νέα Ραιδεστό Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Φύλο άρρεν Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Ηλικία 28-40 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών Κάτοχος αυτοκινήτου [Για να στείλετε το βιογραφικό

14 Δεκ
Αθήνα [Start-up επένδυση σε υπηρεσίες κοινωνικής μέριμνας]

Ζητείται από start-up, επένδυση σε υπηρεσίες κοινωνικής μέριμνας για παιδιά προσχολικής και σχολικής ηλικίας με αντικείμενο την παροχή υπηρεσιών φύλαξης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών, που σας παρέχει την ευκαιρία για απασχόληση και ενεργή συμμετοχή στις δραστηριότητες αυτής.

14 Δεκ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει  για παραγωγή πλήρους απασχόλησης: Ζαχαροπλάστη στο Χαλάνδρι.