18 Ιουλ

Βοηθοί Ζαχαροπλάστη - Σταυρός Αγ. Παρασκευής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητεί να προσλάβει στο κατάστημά της στον Σταυρό Αγ. Παρασκευής για πλήρη απασχόληση:...

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

28 Σεπ
Αθήνα [Εταιρία ιατρικών ειδών]

Εταιρία ιατρικών ειδών με έδρα στον Σταυρό Αγίας Παρασκευής Αττικής επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια για προώθηση πωλήσεων στον κλάδο των διαγνωστικών - με επιθυμητή γνώση μοριακής βιολογίας - σε δημόσια νοσοκομεία και ιδιωτικές κλινικές. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος ΑΕΙ Απαραίτητη

12 Οκτ
Αθήνα [THE BAKERS]

Η Τhe Bakers αναζητά Βοηθούς Αρτοποιού στις περιοχές Άγιο Δημήτριο, Καλλιθέα, Ζωγράφου, Μελίσσια, Χαλάνδρι και Πεντέλη. Οι ιδανικοί υποψήφιοι θα πρέπει να βρίσκονται στο τελευταίο έτος των σπουδών τους ή να τις έχουν ολοκληρώσει. Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική

08 Οκτ
Αθήνα [MARITIME & LAND TECHNICAL CONSULTANTS]

Εταιρεία που δραστηριοποιείται σε θαλάσσιες & επίγειες συμβουλευτικές υπηρεσίες, για λογαριασμό ναυτιλιακών επιχειρήσεων, ζητά Μάγειρες, Βοηθούς Μάγειρα &

04 Οκτ
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να προσλάβουν: 2 Βοηθούς Ζαχαροπλάστη (για Βόρεια και Νότια Προάστια) Περιγραφή θέσης: Nα συμμετέχει στην ποιοτική παρασκευή και την άριστη εμφάνιση των προϊόντων μας Να παρέχει την καλύτερη δυνατή