18 Ιουλ

Internet Solutions Specialist - Σέρρες

Δήμος Σερρών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Internet Solutions Specialist – Σέρρες Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης, φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε...

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Δήμος Σερρών [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Διευθυντής Παραγωγής – Σέρρες Κωδικός θέσης: TEC 1804 Περιγραφή: Γνωστή βιομηχανία τροφίμων στον νομό Σερρών με ηγετική θέση στην αγορά και εκτεταμένο δίκτυο πωλήσεων αναζητά διευθυντή παραγωγής για τις ανάγκες του εργοστασίου της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για

14 Μαι
Δήμος Σερρών [PORCELANA]

Η εταιρία Porcelana που δραστηριοποιείται στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής, ζητά Πωλητή/τρια Πλακιδίων και Ειδών Υγιεινής για το κατάστημα Σερρών. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στο κλάδο των πλακιδίων και ειδών υγιεινής, Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες Πτυχίο διακόσμησης

10 Μαι
Δήμος Σερρών [RANDSTAD]

Θα ήθελες να εργασθείς ως Πωλητής ή Πωλήτρια Καινοτόμου Προϊόντος στις Σέρρες; Έχεις δυνατό network, δυναμική προσωπικότητα, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων; Θέλεις να εργασθείς σε ένα ευέλικτο περιβάλλον εργασίας με συνεχή εκπαίδευση; Η θέση

10 Μαι
Δήμος Σερρών [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Σέρρες Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

08 Μαι

Ομάδα Business Advisors Παρέχουμε ολοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές λύσεις στις επιχειρήσεις. Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητά τους. Επισκεπτόμαστε τους πελάτες στην