18 Ιουλ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟΥ & ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο Όμιλος Εταιριών ΤΡΑΝΣΚΟΜΠΙ ΕΞΠΡΕΣ ζητάει για τα ΚΕΝΤΡΙΚΆ της γραφεία πωλητή/πωλήτρια, με όρεξη για δουλειά-εξέλιξη και αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης.

Καθήκοντα: Πωλήσεις & προωθητικές ενέργειες αύξησης της παραγωγής στο μεταφορικό και ταχυμεταφορικο έργο,
Επικοινωνία/εξυπηρέτηση προμηθευτών/πελατών εσωτερικού-εξωτερικού.

Προσόντα: Άριστη χρήση Η/Υ, Internet , MS Office.
Άριστη γνώση Αγγλικής (γραπτά/προφορικά).
Απαραίτητη Προϋπηρεσία στον χώρο των μεταφορών και ταχυμεταφορων , επιθυμητή και θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.

Παρακαλώ τα βιογραφικά σας στο cv@transcombi.com.gr

Telephone
TRANSCOMBI EXPRESS

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος Κορέλκο δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του Πωλητές Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων – Θεσσαλονίκη Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή A.Ε.Ι. θα

14 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Πωλητές Call Center – Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, επίσημο συνεργάτη Elpedison, ζητούνται εκπρόσωποι για την κάλυψη θέσεων τηλεφωνικής προώθησης σε call center. Η Premier Sale παρέχει: Σταθερό μηνιαίο μισθό Ασφάλιση ΙΚΑ Βonus επίτευξης στόχων επιπλέον του μηνιαίου μισθού Εκπαίδευση από ανθρώπους με πολυετή εμπειρία

13 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PLAISIO COMPUTERS]

Πωλητές Τεχνολογίας - Θεσσαλονίκη Από το 1969 και για 50 χρόνια, το όνομα «Πλαίσιο» έχει ταυτιστεί με την τεχνολογία, την πρωτοπορία και την εξέλιξη, συνεχίζοντας να βρίσκεται σε ηγετική θέση, ως η πιο υγιής επιχείρηση του κλάδου. Από τα 12τ.μ. της Στουρνάρη στα 22.500 τ.μ. του υπερσύγχρονου κέντρου logistics στη

13 Μαρ

Πωλητές Call Center – Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, επίσημο συνεργάτη Elpedison, ζητούνται εκπρόσωποι τηλεφωνικής προώθησης για την κάλυψη θέσεων σε call center. Η Premier Sale παρέχει: Σταθερό μηνιαίο μισθό Ασφάλιση ΙΚΑ Βonus επίτευξης στόχων πλέον του μηνιαίου μισθού Εκπαίδευση από ανθρώπους με πολυετή εμπειρία στον

08 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Εταιρεία Πωλήσεων]

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών, ανάπτυξης πελατολογίου & προώθησης πωλήσεων, από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες στο χώρο των υπηρεσιών, ζητά για λογαριασμό μεγάλου τηλεπικοινωνιακού ομίλου Πωλητές. • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ (επιθυμητό όχι απαραίτητο) • Εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί πλεονέκτημα • Γρήγορη αντίληψη & θετική διάθεση • Δυναμικό χαρακτήρα • Επαγγελματική εμφάνιση • Ηλικία έως 32 ετών Η εταιρεία προσφέρει • Υψηλές αμοιβές & Bonus •...

... Ευχάριστο περιβάλλον
• Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
• Εύκολη πρόσβαση (Κέντρο Θεσσαλονίκης)
• Ταξίδια σε Ελλάδα & Εξωτερικό