24 Σεπ

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ (ΚΩΔ. ISP)

Η προωθήτρια είναι υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων – υπηρεσιών πελατών της εταιρείας σε επιλεγμένα καταστήματα (supermarket, καλλυντικών, φαρμακεία, ηλεκτρικών ειδών) σε όλη την Αττική.

Προσόντα:
• Συνεπής
• Επικοινωνιακή – Δραστήρια
• Καλή εμφάνιση
• Με ικανότητα στις πωλήσεις
• Άτομο με διάθεση να ενταχθεί σε νέο περιβάλλον και να εκπαιδευτεί
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε προγράμματα προώθησης
18-40 ετών

Προσφέρουμε:
• Υψηλές αποδοχές
• Ασφάλιση
• Ωράριο απασχόλησης 6-8ώρες
• Μερική ή πλήρης απασχόληση
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα- απαραίτητη φωτογραφία (προσώπου & ολόσωμη) αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

Telephone
Green Promotions & sales

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση: Πωλήτριες Πωλητές για το Μαρούσι. Γενική περιγραφή θέσης: Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές

14 Φεβ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της Πωλήτριες με εμπειρία στην εστίαση. Προφίλ

13 Φεβ
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητεί να απασχολήσει για εταιρία-πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των ακριβών καλλυντικών – επιλεκτικής διανομής: Έμπειρες Πωλήτριες Κωδικός: ΠΩΛΗΤ1ΣΕΠ Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη εμπειρίας στον χώρο των πωλήσεων Απόφοιτοι

13 Φεβ

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 24 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της στο Χαλάνδρι: Πωλήτριες για Παρασκευή

12 Φεβ

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο νέο κατάστημά της στο Μαρούσι Πωλήτριες Κωδικός: Π.Μ. με εμπειρία